medicine.lv skaitļos

Lietotāji online383
Aktīvie uzņēmumi12553
Nozares raksti4654
Ekspertu atbildes20592
Vai kontracepcijas tabletes var izraisīt paaugstinātu temperatūru?

Vai kontracepcijas tabletes var izraisīt paaugstinātu temperatūru?

Ance 2020-10-30

Labdien!

Lietoju "Yarina" kontracepcijas tabletes astoto dienu. Izteiktas menstruācijas beidzās pirms pāris dienām, un tagad novērojama smērēšanās. Instrukcijā nav norādīts, ka blakusparādība varētu būt paaugstināta temperatūra. Jau trešo dienu novērota paaugstināta temperatūra līdz 37,3, kā arī ir galvassāpes. Citu simptomu nav, kas varētu liecināt par citu saslimšanu.

Vai iepriekš minētās zāles varētu izraisīt temperatūru? Jautāju Jums, jo mans ginekologs ir pieejams tikai ar vizītes starpniecību, bet sakarā ar epidemioloģisko situāciju ir zināms uztraukums par sevi.

Paldies!

Atbildes:

  • 2020-11-09
    Labdien!

    Kontracepcijas tabletes neizraisa temperatūras paaugstināšanos. Steidzami sazinieties ar ģimenes ārstu, jo Jums ir vīrusu infekcijas pazīmes.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.