medicine.lv skaitļos

Lietotāji online153
Aktīvie uzņēmumi12644
Nozares raksti1336
Ekspertu atbildes20836
Vai kontracepcijas tabletes var izraisīt maksts sausumu?

Vai kontracepcijas tabletes var izraisīt maksts sausumu?

duduu 2020. gada 30. septembrī

Labdien!

Šī gada jūnijā sāku lietot kontracepcijas tabletes "Lyndinette 20", un blakusparādību nebija. Seksa laikā, īpaši pašā sākumā, jūtu, ka maksts ir tāda sausa un nedaudz sāp, kad loceklis tiek pirmo reizi ievadīts iekšā. Tad it kā sāpes pāriet. Vai kontracepcijas tabletes varēja izraisīt maksts sausumu? Vai tomēr tas ir atkarīgs vairāk no priekšspēles garuma un emocionālā stāvokļa? Kādus līdzekļus iesakāt, lai palielinātu maksts mitrumu un slidenību?

Paldies!

Atbildes:

  • 2020. gada 7. oktobrī
    Labdien!

    Kontracepcijas tabletes varēja izraisīt maksts sausumu. Pārrunājiet ar ārstu par medikamenta maiņu.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.