medicine.lv skaitļos

Lietotāji online45
Aktīvie uzņēmumi12451
Nozares raksti4388
Ekspertu atbildes20418
Ilgstoša smērēšanās dažas dienas pēc mēnešreizēm - kāpēc tā notiek?

Ilgstoša smērēšanās dažas dienas pēc mēnešreizēm - kāpēc tā notiek?

Linda 2020-07-22

Labdien!

Mēnešreizes bija kā parasti. Kad tās beidzās, pagāja pāris dienas, un man jau vismaz nedēļu tagad ir asiņaini/brūnganīgi izdalījumi nelielā daudzumā vairākas reizes dienā. Nav nekādu sāpju vai diskomforta sajūtas, vienīgais ir mīksts arī vēders šo visu laiku, taču nezinu, vai tas ir saistīti. Nekādus jaunus medikamentus neesmu lietojusi un dzimumsakara arī nav bijis pēc mēnešreizēm. Nekad pirms tam nav šādi bijis un neko citādāk neesmu darījusi. Ar ko tas varētu būt saistīts?

Paldies!

Atbildes:

  • 2020-07-31
    Labdien!

    Diemžēl nav zināms Jūsu vecums. Šāda parādība dažādos dzīves posmos var liecināt par saslimšanu vai arī var nebūt nekas nopietns. Neklātienē nevar atbildēt uz jautājumu.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.