medicine.lv skaitļos

Lietotāji online190
Aktīvie uzņēmumi12584
Nozares raksti4727
Ekspertu atbildes20646
Kāds varētu būt iemesls menstruāciju iztrūkumam, ja kontracepcijas tabletes lietotas precīzi?

Kāds varētu būt iemesls menstruāciju iztrūkumam, ja kontracepcijas tabletes lietotas precīzi?

Anda 2020-05-06

Labdien!

Lietoju kontracepcijas tabletes LETHE jau 6. mēnesi. Vienmēr menstruācijas sākās kādā no placebo dienām, bet šoreiz to nav, lai gan visas tabletes ir lietotas precīzi. Kāds varētu būt iemesls menstruāciju iztrūkumam? Vai, veicot grūtniecības testu mājas apstākļos, man nebūs kļūdains rezultāts, par cik lietoju tabletes?

Paldies!

Atbildes:

  • 2020-05-13
    Labdien!

    Grūtniecības tests darbojas neatkarīgi no tablešu lietošanas. Jūsu jautājumā trūkst pietiekamas informācijas, lai atbildētu. Iesaku pieteikties 1. slimnīcā uz telefonisku vizīti un sarunā ar ārstu atrast atbildi.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

  • Signe 27.12.2020 06:11
    Sveiki! Lietoju Lethe kontracepciju. Sāku lietot menstruāciju pirmajā dienā. Viss kārtībā, menstruācijas beidzās, bet pēc trīs dienām sāka smērēties, un sākās asiņošana. Ir jau astotā diena, vēljoprojām smērējas. Vai man būtu jāvēršas pie ārsta?