medicine.lv skaitļos

Lietotāji online52
Aktīvie uzņēmumi12490
Nozares raksti4461
Ekspertu atbildes20467
Vai šīs zāles varētu izraisīt migrēnveida galvasāpes?

Vai šīs zāles varētu izraisīt migrēnveida galvasāpes?

Agija 2020-04-30

Labdien!

Nezinu, kā rīkoties... Lietoju "Logest", lai uzsūktos funkcionālā cista. 12. dienā sākās briesmīgas migrēnveida galvassāpes. Domāju, ka no pārslodzes un stresa. Sabijos un divas dienas neiedzēru hormonālās tabletes. Trešajā atsāku tās dzert, bet vakarpusē sākās mēnešreizes. Ko man darīt - turpināt lietot zāles vai šomēnes labāk pārtraukt?

Paldies!

Atbildes:

  • 2020-05-11
    Labdien!

    Par galvassāpju cēloni nevar spriest, jo pārtraucāt lietot medikamentu. Ar šādu rīcību Jūs izmainījāt hormonālo ciklu. Tagad ir jānogaida 7 dienas un jāsāk jauns iepakojums. Pirms tam rūpīgi izlasiet instrukciju līdz galam, lai neradītu šadu situāciju.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.