Vai avārijas kontracepcija varēja izraisīt atkārtotas mēnešreizes?

Sintija 2020-01-09

Labdien!

8. novembrī bija neaizsargāts dzimumakts, pēc kura nākamajā dienā izdzēru avārijas kontracepcijas tableti. Mēnešreizes kavējās par 21 dienu. 1. janvārī atkal sanāca iedzert tableti. 31. janvārī beidzās mēnešreizes un 6 dienas pēc tam atkal sākās asiņošana, kas bija daudz ilgāka (4. dienā asiņošana bija kā 2. dienā, kaut parasti 4. dienā asiņošana jau ir minimāla). Vai tas varētu būt kontracepcijas tablešu dēļ, vai arī man būtu jāuztraucas par kaut ko citu?

Paldies!

Atbildes:

  • 2020-01-14
    Labdien!

    Jā, tas ir avārijas kontracepcijas rezultātā. Jums ir jāizvēlas droša kontracepcija, lai nekaitētu savam organismam. Avārijas kontracepcija ir domāta tikai ārkārtas gadījumiem.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe , "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.