Vai polips var būt asiņošanas iemesls?

Santa 2019-10-23

Labdien!

Pirms 5 mēnešiem iedzēru "Escapelle" tableti, domāju, ka izjuks cikls, bet tā nenotika, viss bija labi. Taču pēc laika mēnešreižu starplaikos bija rozā izdalījumi un sāpēja vēders tajās dienās. Tagad man MR būtu jābūt pēc 2 nedēļām, bet aizvakar sākās asiņošana, kas turpinājās pusotru dienu un tad beidzās. Vakardien aizbraucu pie ginekoloģes un dabūju brāzienu par kontracepcijas neizmantošanu, kā rezultātā izrakstīja kontracepcijas zāles, lai sakārtotu hormonus utt. Vakardien bija jāiedzer pirmā tablete, itkā uz mēnešreižu sākumu, taču šī pusotra mēnešreižu diena 7-8 dienu vietā vispār nešķiet kā mēnešreizes, jo nebija pilnīgi nekā no tā, kas parasti ir (pumpas, sāpīgas krūtis). Vai tas ir normāli?

Es baidos, ja nu tomēr tās nebija mēnešreizes, un esmu sākusi no vakardienas dzert kontracepcijas tabletes, vai tas nekas?

P.S. Man jau gadu ir polips, taču ārsti vēl nav noteikuši tā lielumu. Varbūt tas ir asiņošanas iemesls?

Esmu 21 gadu veca. Tika veikts sonogrāfs un viss esot kārtībā.

Paldies!

Atbildes:

  • 2019-11-05
    Labdien!

    Jūsu jautājums nesatur pietiekamu informāciju, lai dotu padomu neklātienē. Lūdzu, sazinieties ar savu ginekologu.

    Maija Dace Broša, ginekologs , "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.