medicine.lv skaitļos

Lietotāji online149
Aktīvie uzņēmumi12691
Nozares raksti11816
Ekspertu atbildes21477
Kā rīkoties biroja darbiniekam, ja karstā laikā ir slikta pašsajūta un izteikta miegainība?

Kā rīkoties biroja darbiniekam, ja karstā laikā ir slikta pašsajūta un izteikta miegainība?

Linda 2019. gada 12. jūnijā

Labdien!

Strādājot ofisā šajā karstumā, man ir sākušās problēmas ar pašsajūtu. No bezgaisa un karstuma izteikti krīt ciet acis, sajūta, it kā miegu ciet pie galda, jūtu, kā ķermenis sāk atslābt, galva klanās - līdzīgi kā pirms iemigšanas, tikai pret manu gribu, un to ir grūti kontrolēt. Nevaru saņemties un būt moža, kas ļoti traucē darbam. Ja kaut 2 minūtes nekustīgi skatos datora ekrānā - viss, acis līp ciet, un man ir kaut kā jāpakustas, lai atkal uz brīdi justos normāli. Šāda pašsajūta nomoka visu darba dienu. Kaut birojā logi tiek turēti vaļā, un dažreiz tiek ieslēgts kondicionieris, tik un tā šķiet, ka gaisa trūkst un ir karsti, tāpēc nākas ieslēgt galda ventilatoru, lai kaut cik normāli varētu pastrādāt, bet arī tas sevišķi nelīdz. Cenšos arī šādos brīžos pastaigāt, bet, kad atnāku atpakaļ pie datora, pēc laika sākas atkal tas pats. Arī ūdeni dzeru regulāri.

Šī problēma man ir bijusi arī agrāk, vecajā darba vietā, bet tur nedarbojās ventilācijas sistēma, kā rezultātā gaiss telpā sastāvējās, kā arī reti tika ieslēgts kondicionieris, tāpēc pieļāvu, ka tas ir normāli.

Kā rīkoties šajā situācijā, lai būtu iespējams strādāt? Vai tiešām tas saistīts tikai ar karstumu un bezgaisu? No kolēģiem par šādiem simptomiem neesmu dzirdējusi.

Paldies!

Atbildes:

  • 2019. gada 18. jūnijā
    Labdien!

    Karstais laiks nav pie vainas, bet varētu būt "pēdējais piliens pilnajā spainī". Jūsu organisma stāvoklis uz to rāda.

    Vislabākais variants - aiziet pie ģimenes ārsta un pārbaudīt sirds un asinsvadu sistēmu, un, ja tur viss vairāk vai mazāk ir kārtībā, atnākt pie homeopāta, lai izietu homeopātiskās korekcijas kursu, kas palīdzēs stiprināt ķermeni.

    Savā praksē piedāvāju pacientiem ne tikai homeopātiju, bet arī elpošanas, izturības trenēšanas vingrojumus un citas interesantas un efektīvas metodes, kas aicina pacientu aktīvi iesaistīties pašizveseļošanas procesā.

    Ar cieņu,

    Pāvels Naumovs, ārsts homeopāts, Naumova P. ārsta otorinolaringologa un homeopāta prakse

  • 2019. gada 25. jūnijā
    Labdien!

    Karstums, liela CO2 koncentrācija gaisā, protams, var radīt miegainību un grūtības koncentrēties. Tomēr, ja jūtaties, ka miegainība, kaut arī esat ļoti labi izgulējusies naktī, ir ārpus normas robežām, vēlams doties pie ārsta un veikt arī asins analīzes. Varbūt jums ir anēmija, vairogdziedzera disfunkcija, grūtniecība vai kāds cits medicīnisks iemesls, kādēļ tieši jūs karstums un bezgaiss ietekmē vairāk nekā pārējos kolēģus.

    Anda Kariņa, ģimenes ārste, Kariņas A. ģimenes ārsta prakse

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.