Vai tā būtu alerģiska reakcija uz zālēm?

Agrita 2015-10-26

Labdien!
Vai lietojot zobārsta izrakstītas antibiotikas amoksiklav500/125, var paugstināties ķermeņa temperatūra līdz pat 39? Zāles izrakstīja zobārsts sakarā ar traumu zobam. Pēc 3dienu zāļu lietošanas parādījās minētā temp.,pašam zobam gan ir jūtami uzlabojumi. Vai tā būtu alerģiska reakcija uz zālēm?

Atbildes:

  • 2015-10-26
    Labdien!
    Antibiotiku lietošana neizraisa temperatūras paaugstinājumu. Alerģiskai reakcijai uz zālēm ir citi simptomi. Lūdzu, apmeklējiet savu ģimenes ārstu, lai veiktu papildu izmeklējumus.
    Esat vesels!

    dr. Piskunova, "Tropi", SIA, Zobārstniecības kabinets

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.