Kā cīnīties ar hroniskiem aizcietējumiem?
Agita 2015. gada 7. februāri
Labdien!
Nu jau divus gadus cīnos ar hroniskiem aizcietējumiem. Esmu izmēģinājusi, nu jau liekas, ka visu. Veselības pārbaudēs (kolonoskopija un "čuskas" rīšana neko neatklāja, tikai to, ka kuņģa skābe paaugstināta un kaut kāds vārsts kaut ko "sit" atpakaļ).
Sākās viss ļoti pēkšņi ar vēdera pastiprinātu burkšķēšanu un pūšanos, pirms tam vispār nekas tāds netika novērots. Svars nav mainījies kopš vidusskolas pēdējiem mērījumiem, un vēdera problēmas nekad nav bijušas. Slimības: Greivsa slimība (vairogdziedzera pastiprināta darbība), kas arī svara svārstības neradīja. Tiesa, smēķēšanu pārtraucu tikai 2014.gada decembrī.
Sākumā lietoju Duphalac, tad brokastīs ēdu auzu pārslu putru ar klijām, ļoti labs variants, bet glutēnu uzturā vairs nelietoju. Plūmes palīdzēja vienu dienu, pēc tam kaut tonnām ēd - ne silts, ne auksts. Šobrīd interesējos par linsēklām, bet precīzu recepti un lietošanu tā arī atrast neizdodas.
Ar cieņu,
Agita
Atbildes:
-
2015. gada 6. februāri
Labdien!
Varat Duphalac vietā izmēģināt Forlax 10g (1 pulveris divas reizes dienā, kā lietot rakstīts anotācijā). Jālieto ilgstoši. Devu var palielināt līdz sasniegta regulāra vēdera izeja.
Diemžēl precīzus norādījumus par linsēklu lietošanu jums ieteikt nemāku. Noteikti svaigi maltas linsēklas uzturā nāks par labu gan vēdera izejai, gai veselībai kopumā.Dr. Anda Kariņa, Kariņas A. ģimenes ārsta prakse
-
2015. gada 11. februāri
Labdien.
Tā kā esat veikusi dažādus izmeklējumus, bet rezultātu neesat guvusi, tad piedāvājam veikt mūsu medicīnas iestādē vispārēju organisma izmeklēšanu -diagnostiku šūnu līmenī, lai varētu saprast sūdzību cēloņus un ieteikt nepieciešamo terapiju veselības uzlabošanai. Ar cieņu, Veselības salons 888Veselības salons 888 , "Veselības salons 888"
-
2015. gada 17. februāri
Sveicināti!
Iespējams, ka aizcietējumu iemesls varētu būt kairinātās zarnas sindroms, kas savukārt veidojās no vairogdziedzera disfunkcijas. Pareizais uzturs, 1,5-2 litri ūdens dienā, veselīgs dzīves veids ne vienmēr palīdz atrisināt situāciju. Jūsu gadījumā diagnozes precizēšanai vajadzīgi papildus asins bioķīmiskie izmeklējumi, vairogdziedzera hormonālā fona detalizēta kontrole. Kā arī smalkā veselības korekcija ar homeopātiskiem preparātiem un psihoterapija.
Ar cieņu,
ārsts homeopāts Pāvels Naumovs, Naumova P. ārsta otorinolaringologa un homeopāta prakse