Ko darīt, lai nerastos augoņi?
Anita 2015. gada 7. februāri
Labdien!
Jautjums par augoņu rašanās iemesliem.
Jau pāris gadus metas augoņi, konkrēti uz sēžamvietas, vairāk apakšā, kur lielāka apmatojuma daļa, pietam vienā un tajā pašā vietā. 2013. gadā pirmo reizi uzmetās pavasarī, šo augoni izārstēju ar ihtiola palīdzību. Tieši pēc gada uzmetās otru reizi, bet jau trīs augoņi. Vispār vieta neērta, grūti tikt tai klāt, lai uzliktu plāksteri ar ziedi. Cītīgi mainīju apsējus-plāksterus, augoņi pēc kāda laiciņa pazuda, bet nepagāja ne trīs mēneši, kad atkal tie bija klāt, un atkal tajā pašā vietā. Protams, ķēros klāt ziedei un papildus sāku dzert, pēc aptiekara ieteikuma, rauga tabletes ar kviešu dīkstiem. Aptiekā ieteica dzert trīs četrus mēnešus, tikai tad būšot efekts. Tā arī darīju. Pēc laiciņa augoņi pazuda. Šīs tabletes dzēru visu laiku no pagājušā augusta un beidzu dzert tagad janvārī. Nodomāju, ka varbūt jau pietiks. Bet trīs dienas atpakaļ sajutu tādu kā niezi vecajā vietā, liekas, ka atkal uzmetīsies augoņi. Sajūta turpinājās visu dienu. Man pie rokas bija zilā Voltaren ziede, kuru lietoju sāpošu vietu ārstēšanai. Ierīvēju šo vietu ar Voltarenu no rīta un vakarā, simptomi pazuda, varbūt sakritība, varbūt arī nē.
Vispār jautājums tāds - vai turpināt dzert rauga tabletes? Sliktāk jau laikam nebūs. Salasījos internetā daudz ko par augoņiem un to ārstēšanu, to starp arī palasīju forumus. Zem naža likties negribas, jo priekšā varbūt man būs vēl cita operācija. Tātad, ko vēl varētu darīt lietas labā, vai vajadzētu attīrīt asinis, stiprināt imūno sistēmu, kādā veidā to labāk darīt?
Liels paldies jau iepriekš!
Atbildes:
-
2015. gada 3. februāri
Sveicināti!
Spriežot pēc Jūsu sūdzībām, varu secināt, ka augoņi konkrētajā gadījumā ir saistīti ar hiperandrogenēmiju, kad organismā aug brīvo testosteronu un specifisku olbaltumu līmenis, kas savukārt ved pie imūnsistēmas nomāktības. Diemžēl savā vēstulē Jūs neuzrādījāt savu dzimumu, kas šajā gadījumā ir ļoti svarīgi turpmākajai diagnostikai, psiholoģiskai un medikamentozai palīdzībai. Acīmredzot nevajadzētu "ārstēt" augoņus lokāli, lietojot plāksterus, ziedes un citas nomācošās metodes. Viss, kas nāk no iekšas uz āru ir labvēlīgs process, kad organisms cenšas palīdzēt un izvada uz āru to, ar ko netiek galā iekšējās sistēmās.
Jāsaprot pēc kārtas: 1. Ko organisms vēlas man pateikt caur šo slimību? Kādi vecuma, psiholoģiskie aspekti man jāsaprot un jāpieņem? 2. Kādi slimībai ir sakari ar organisma reakciju (imūnsistēmas un hormonu rādītāji asinīs)? 3. Kādi paņēmieni jāizmanto, lai palīdzētu attīrīties (psihoterapija, antihomotoksikoloģija, fitoterapija) un stiprinātu imūno sistēmu (homeopātija).
Lūdzu, zvaniet, lai pierakstīties uz konsultāciju. Jūsu gadījums prasa individuālo pieeju.
Ar cieņu,
ārsts homeopāts Pāvels Naumovs, Naumova P. ārsta otorinolaringologa un homeopāta prakse
-
2015. gada 4. februāri
Labdien!
Lai noskaidrotu, kāpēc metas augoņi, ir nepieciešama organisma izmeklēšana. Nepieciešams arī noteikt cukura līmeni asinīs un veikt asins mikrobioloģiskos izmeklējumus uz kokiem (streptokoki, stafilokoki) un citu mikrofloru.
Ar cieņu, Veselības salons 888Inese Melne, "Rodain", SIA