Vai hormonu preparātu lietošana izraisa vēzi?

Ieva 2014-09-15

Labdien!
Sakiet, lūdzu, vai ir cerības palikt stāvoklī, ja ir šādas analīzes: "LH 8.7 U/L, FSH 7.7 U/L, Prolaktīns 336 mU/L, Progesterons, 0.77 ng/mL, Testosterons, -0.49 ng/mL, TSH - Tireotropais hormons, 1.243 uIU/mL."
Ko ieteiktu labāk lietot "Duphaston" vai "Utrogest"? Kā šie hormonu medikamenti ietekmē veselību? Esmu dzirdējusi par gadījumiem, kad pēc hormonu lietošanas ir identificēts vēzis. Paldies!

Atbildes:

  • 2014-09-16
    Labdien!
    Hormonu lietošana vēzi neizraisa. Analīžu rezultāti, nezinot neko vairāk par pacientu, nedod iespēju izdarīt secinājumus. Iesaku lietot to, ko iesaka ārsts, kas jūs izmeklē. Jebkurš medikaments tiek izrakstīts, lai veselību uzlabotu.

    ginekoloģe Maija Dace Broša, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

  • 2014-09-15
    Labdien!
    Neredzot Jūs, šie dati man (iespējams, arī citiem speciālistiem) neko neizsaka. Aicinu uz nopietnāku sarunu pie sevis "JV klīnikā".

    ginekologs Juris Vītols, "JV Klīnika", SIA

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.