Kā uzveikt panikas lēkmi?
Mareks 2014. gada 19. maijā
Sveiki!
Esmu 22 gadus vecs. Rakstu jums pirmo reizi, jo esmu saskāries ar nepatīkamām problēmām. Esmu ļoti nervozs un nemierīgs pēc dabas, ir arī alkohola un cigarešu atkarība. Nesen man parādījās tādas kā panikas lēkmes. Kad šīs lēkme iestājas - paliek sausa mute, galvā it kā dedzinoša, nervu sasprindzinoša sajūta. Pēc šīm lēkmēm nu jau trešo dienu tāds kā kamols kaklā. Šobrīd esmu Anglijā, bet drīz būšu Latvijā. Man ir bail, ka nenotiek kaut kas slikts lidmašīnā.
Atbildes:
-
2014. gada 20. maijā
Labdien!
Pēc apraksta spriežot, Jums ir veģetatīvās sistēmas problēmas. Ja Jūs vēlaties saņemt mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt Jums diagnostiku, lai sīkāk saprastu esošās problēmas organismā un ietiktu nepieciešamo dabas preparātu terapiju. Uz diagnostiku ir iepriekš obligāti jāpierakstās, zvanot pa tel.: 27088877, rakstot uz e-pastu: vs888@vs888.lv.Veselības salons 888 , "Veselības salons 888"
-
2014. gada 20. maijā
Labdien!
Jūsu situācijā ir vismaz divi risinājumi. Pirmām kārtām - izplānojot savu uzvedību, kas Jums var palīdzēt panikas lēkmju laikā. Tie var būt gan elpošanas vingrinājumi, gan citi uzvedības veidi, par kuriem daudz aprakstīts arī internetā, gan arī medikamenti. Jāteic gan, ka zāles un uzvedības maiņa palīdzēs cīnīties ar Jūsu psiholoģiskās problēmas sekām (simptomiem), taču tā nekādi nespēs novērst panikas lēkmju cēloņus.
Panikas lēkmes pamatā ir trauksme. Savukārt trauksme kā Jūsu ķermeņa un emocionālā stāvokļa barometrs ziņo, ka kaut kas Jūsu dzīvē nenorit tā, kā Jūs vēlaties. Ar šiem jautājumiem var strādāt psihoterapijā.
Dziļa sevis izpēte, savu vajadzību un vērtību apzināšanās un secinājumi, cik saskanīgi ar tiem dzīvojat, var izraisīt jaunas atklāsmes, kas, savukārt, var sekmēt izmaiņas gan sevī, gan savos pasaules uzskatos un dzīvesveidā. Līdz ar to atbrīvojoties arī no trauksmes izraisītajām panikas lēkmēm. Jūsu paša ziņā ir izvēle, kuru ceļu iet.psiholoģe, eksistenciālā psihoterapeite Evija Rozenlauka, Rozenlaukas E. psihologa-psihoterapeita prakse
-
2014. gada 2. jūnijā
Labdien!
Parasti tās ir tikai bailes un lidmašīnā tās bieži saasinās. Visdrīzāk reāli Jums nekas nedraud, bet subjektīvi, protams, sajūtas nav patīkamas. Ja lēkme jau ir piedzīvota, tad ziniet, ka tā arī beidzas. Svarīgi novērst uzmanību, mierīgi elpot, sasprindzināt un atslābināt muskulatūru ieelpas un izelpas ritmā.
Kad būsiet Latvijā, vērsieties pēc palīdzības pie ģimenes ārsta vai psihiatra. Protams, jāsaprot, ka pārmērīga alkohola un cigarešu lietošana Jūsu stāvokli pasliktina.
psihiatre Dace Simsone, "Klīnika Dzintari", SIA