medicine.lv skaitļos

Lietotāji online105
Aktīvie uzņēmumi12553
Nozares raksti4635
Ekspertu atbildes20584
Vai no antibiotiku lietošanas var iekaist mēle un kakls, ko darīt?

Vai no antibiotiku lietošanas var iekaist mēle un kakls, ko darīt?

Krista 2013-04-05

Labdien!

Lietoju antibiotikas, lai iznīcinātu kunģa baktēriju, kas veido čūlu, bet tagad uz mēles un pie rīkles uzmetās daudz mazu pumpiņu, izskatās, ka iekšā viņām caurspīdīgs šķidrums un viņas kož un sāp. Kas tad varētu būt?

Paldies!

Atbildes:

  • 2013-04-05
    Anda Kariņa
    Labdien!

    Varētu būt kandidoze (sēnīšu infekcija), kas radusies kā sekas antibiotiku kursam, tomēr Jūsu apraksts vairāk varētu atbilst herpes vīrusa infekcijai vai citam virālam stomatītam. Bez apskates grūti pateikt. Varat lietot kādu no mutes skalošanas līdzekļiem vai mēles gēliem, piemēram, "Kamistad". Ja 1 nedēļas laikā uzlabojuma nav vai ir pasliktināšanās, jādodas pie ārsta.

  • 2013-04-04
    Veselības salons 888, "Veselības salons 888"
    Labdien!

    Visticamāk Jūsu minētās sūdzības ir alerģiska reakcija uz antibiotikām.

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.