Vai ir iespējama erekcijas un libido izzušana?

Kaspars 2010-05-13

Labdien,

Man ir 30 gadi. Pēc antidepresantu lietošanas ir pazudis libido un erekcija.

Nekas vairs neuzbudina, ne sievietes, ne porno. Ir tāda sajūta, ka dzimumloceklis ir noguris, nejūtīgs, it kā būtu nesen nodarbojies ar seksu.

Smadzenes nespēj arī koncentēties uz seksuālu kairinājumu un ir pazudusi saite starp smadzenēm un dzimumlocekli.

Vai tā ir psiholoģiskas dabas problēma?

Vai nevajadzētu veikt testasterona pārbaudi? Kā atrisināt šo problēmu?

Atbildes:

  • 2012-04-12
    Nav
    Labdien,

    Obligāti jākonsultējas ar ārstu seksologu - andrologu.

    Tikai ārsts var pateikt kādi hormoni jānodod un kā atrisināt šo problēmu.

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.