Kāpēc dzimumattiecības sagādā grūtības un diskomfortu?

Monta 2010-06-11

labdien,

Man ir 20 gadi un esmu stājusies dzimumattiecībās ar vīrieti, lietoju kontrecepcijas tabletes Yasminelle.

Jūtu, ka mīlējoties es no tā negūstu baudu, esmu saspringta un nespēju atbrīvoties seksa laikā. Kad nodarbojos ar seksu, man ir sāpes, kuras dažkārt ir stipras. Nespēju pakļauties seksa pozām.

Sāku domāt, ka ar mani nav kas kārtībā? Vai man vajadzētu šo jautājumu izrunāt ar ginekoloģi vai arī ir kāds līdzeklis vai metode, kā pati to varētu risināt?

Lasīju, ka pie vainas varētu būt arī tabletes, kuras dzerot mainās hormons adrogēns, kuru rezultātā zūd vēlme pēc seksa.

Ko man darīt?

Atbildes:

  • 2012-04-04
    Nav
    Labdien,

    Iesakām Jums vērsties pie ārsta - seksologa, jo, iespējams, Jums ar draugu ir psiholoģiska nesaderība, kā dēļ Jūs nespējat atbrīvoties, par to liecina arī vagīnisms - sāpes, ko izjūtat tuvības laikā.

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.