medicine.lv skaitļos

Lietotāji online69
Aktīvie uzņēmumi12449
Nozares raksti4381
Ekspertu atbildes20411
Vai no medikamenta Prednizalon var rasties problēmas ar kājām?

Vai no medikamenta Prednizalon var rasties problēmas ar kājām?

Baiba 2010-06-10

Labdien,

Sakiet, lūdzu, vai medikamentam Prednizalonam varētu būt tādas blaknes, ka, ilgstoši lietots asins saslimšanas gadījumā, tas rada sekas kājām?

Respektīvi, kājas sāk atteikties, neklausa utt?

Atbildes:

  • 2012-04-04
    Nav
    Labdien,

    Visdrīzāk, ka Jūsu sūdzībām tomēr būs cits iemesls, piemēram, muguras problēmas.

    Tomēr prednizolons var izraisīt muskuļu vājumu, to ilgstoši lietojot lielās devās.

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.