medicine.lv skaitļos

Lietotāji online185
Aktīvie uzņēmumi12541
Nozares raksti4564
Ekspertu atbildes20541
Vai no antibiotikām var rasties caureja?

Vai no antibiotikām var rasties caureja?

Solvita 2010-03-10

Labdien,

Trīs nedēļas nogulēju slimnīcā, jo bija urīnpūšļa iekaisums. Katru rītu un vakaru man vēnā laida antibiotikas - Ciprofloxacini 100mg, Cefasolini, Metronidozoli 500mg utt, kā arī dzēru zāles un divreiz dienā vēl potēja.

Nu jau mēnesi esmu mājas un pagājušajā nedēļā beidzu dzert pēdējas izrakstītās zāles un antibiotikas.

Problēma ir tāda, ka man katru dienu ir griezoša sajūta vederā un pat sāpes, kam seko caureja. Uz tualeti man jaiet dienā četras reizes un vēders nekad nav normāls.

Vai tās varētu būt sekas no visām tām antibiotikām, kas man trīs nedēļu garumā tika laistas?

Ģimenes ārsts man izrakstīja Linex un Enterol 250mg, taču man tās nepalīdz.

Vai Jūs varētu man, lūdzu, rast atbildi un ko ieteikt?

Liels Paldies.

Atbildes:

  • 2012-04-28
    Nav
    Labdien,

    Ģimenes ārsta izvēlētā terapija ir pareiza.

    Jūs varat mainīt medikamentus un pēc Linex un Enterol lietot, piemēram, C. Bifo Lac ( 2*2), C. Liveo(2*2), kā arī stipru kumelīšu un ķimeņu tēju un skābpiena produktus, kurus varat jaukt ar klijām un ēst 2*dienā.

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.