Lūdzu, iesakiet ko darīt, lai pieņemtos svarā?
Agnese 2010. gada 18. februāri
Labdien!
Ko es varētu darīt lietas labā, ja man ir šāda problēma - esmu loti tieva (kā saka, pa vienu galu iekšā, pa otru ārā), ēšana man nepalīdz kļūt apaļākai. Un iespējams dēļ tā izskatos pēc mazas meitenītes. Man ir 21 gads, bet izskatās, it kā man būtu kādi 15 gadi! Tas liek justies ļoti neērti. Lūdzu, iesakiet ko darīt, lai pieņemtos svarā?
Atbildes:
-
2012. gada 24. maijā
Labdien!
Jūs sakāt, ēšana man nepalīdz iegūt normālu svaru, bet jautājums ir kā Jūs ēdat, ko ēdat un cik daudz ēdat. Pāris ieteikumi. Iegūt normālu svaru var, ievērojot uztura piramīdas noteikumus (sabalansēts uzturs) Tikai tad, kad organisms saņems visas nepieciešamās uzturvērtīgās vielas, tas strādās aktīvā režīmā, uzsūks un pārstrādās produktus, kā rezultātā veidosies normāls svars un pieaugs enerģija. Regulāras ēdienreizes (3 pamatēdienreizes un 2 vieglas uzkodas) katru dienu. Jāievēro nepieciešamais dienas šķidruma daudzums ~1,5 litri ūdens un pārējais šķidrums līdz 3 litriem: tēja, sulas, zupas utt. Vērtīgākie produkti ir neapstrādāti, svaigi augļi un dārzeņi (labāk vietējie). Labības produkti: graudu putras (auzu, četrgraudu utt.). Olbaltumvielas laba gaļa, zivis, olu baltums, biezpiens utt. Nepieciešams nodrošināt augu valsts taukvielas, eļļas (olīveļļu, rapšu, riekstu utt.), kā arī zivju eļļu. Labvēlīgas mikrofloras nodrošinājums ir skābpiena produktu lietošana. Ir ļoti svarīgi mainīt produktus, jo no katra produkta organisms var uzņemt dažādas viņam nepieciešamās vielas. Vienveidīgs uzturs to nenodrošina. Ieteicama normāla fiziska slodze muskuļu stiprināšanai. Pietiekama atpūta (novērst iespējamu stresu). Šie ir vispārējie veselīga svara iegūšanas nosacījumi. Ja jums līdz šim nav izdevies iegūt un noturēt veselīgu svaru, vēlams pārbaudīt organisma funkciju, veicot visa ķermeņa diagnostiku. Ir iespējamas orgānu funkcijas problēmas, pat ja analīzes ir nosacīti labas.
Pilnas diagnostikas laikā uzzināsiet vienlaicīgi visu orgānu darbību, mikrofloru (baktērijas, parazīti, sēnīte utt.), kuņģa zarnu trakta, aknu, nieru, locītavu utt. darbību. Tad būs konkrēta diagnoze tieši Jums, pēc kuras var sarādīt sabalansēta uztura, šķīvja principus, kuri atšķiras, ja piem. ir gastrīts, disbakterioze, anēmija. Ja vēlaties veselīgi uzņemt svaru, labākais sākums ir diagnostika."Veselības salons 888", "Veselības salons 888"