Vai tas ir tāds "paģiru" sindroms pēc zāļu lietošanas, kas pats par sevi pāries, vai arī tagad esmu uzsēdies uz tām kapsulām uz mūžīgiem laikiem, un bez viņām man vairs nestāvēs?

Edgars 2009-11-24

Labdien.
Es vēlējos uzlabot savu performanci gultā un iegādājos tādas kapsulas kā "Africa black ant" un "Zealis", kas varētu būt tas pats kas "Cialis". Lietošanas periodā (2 mēneši) manas seksuālās spējas burtiski palielinājās visos aspektos - esmu laimīgs, draudzene arī. kad mani kapsulu krājumi izsīka, tad pazuda arī mana erekcija, tagad vispār nekas mani nespēj uzbudināt un izraisīt erekciju, nestāv vispār. Vai tas ir tāds "paģiru" sindroms pēc zāļu lietošanas, kas pats par sevi pāries, vai arī tagad esmu uzsēdies uz tām kapsulām uz mūžīgiem laikiem, un bez viņām man vairs nestāvēs? Paldies!

Atbildes:

  • 2012-03-06
    Labdien! Nedrīkst nodarboties ar pašārstēsanos. Tas noved pie dažādām disfunkcijām. Obligāti jāgriežas pie seksologa. Dr. Bahirs, ārsts-seksologs, andrologs Doktora Mileika klīnika A. Čaka 33 - 3. stāvs, Rīga, tālr. 67283739

    Dr. Bahirs, ārsts-seksologs, andrologs Doktora Mileika klīnika A. Čaka 33 - 3. stāvs, Rīga, tālr. 67283739

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.