Kā lai tiek no aknes vaļā?
Endija 2009. gada 20. maijā
Labdien!
Pie dermatologa jau biju. Vizīte bija ļoti dārga un neko man ārsts nepalīdzēja, tikai izrakstīja dārgas zāles, kuras nopirku un arī nepalīdz, bet diagnozi gan viņš uzrakstīja - AKNE! Kā lai tiek no tās vaļā? Neiesakiet man doties pie dermatologa, jo kā jau teicu, nepalīdzēja un nevaru atļauties arī dārgās procedūras. Ar ādas kopšanu nodarbojos, lietoju skurbi 3 x nedēļā , sejas toniku, mitrinošu krēmu taukainai ādai, kas sašaurina poras (vai tas nav slikti?). Lūdzu, pastāstāt jebkādu noderīgu informāciju, varbūt vaina ir vielmaiņā?
Atbildes:
-
2012. gada 26. martā
Labdien!
1. AKNES ārstēšana ar zālēm - tas ir labi, bet par maz.
2.Ārstēšanai jānorit saistībā ar ārsta apmeklējumu, taču daudz ko var palīdzēt ar procedūrām, ko veic Ārstnieciski kosmētiskā kabinetā.
Vispirms:
- konsultācija pie kosmētiķes par pareizu kosmētikas izvēli sejas kopšanai mājās ar AKNI
- Sejas ādas poru dziļā tīrīšana
-1x mēnesī (vēlama jonoforēze, elektroforēze vai galvanizācija
-10 minūtes pirms tvaicēšanas)
- Sejas ādas tvaicēšana -10 minūtes kopā ar jonizāciju (tas ir - tīra skābekļa pievadi).Ūdenim pievieno Austrālijas tējas koka eļlu
- 2-3 pilienus - Komedonu (slēgto un vaļējo) jeb ”melnie punktu” evakuācija no dermas (ādas vidējās kārtas).Tīrīšana ilgst 40-60 minūtes.
- Manuālā limfodrenāžas masāža - 8-10 minūtes
-Pēc ādas poru attīrīšanas
- ādas dezinfekcija ar speciāliem līdzekļiem (piemēram, ūdeņraža pārskābe u.c.)
- Savelkoša, ārstnieciska balto mālu maska, kurai klāt ir dažādi šķīdumi (kumelīšu koncentrāts, kliņģerīšu tinktūra u.c ). Masku tur 15 - 20 minūtes-> skalo ar ūdeni -> toniks ->seju nosusina Tālāk fizioprocedūras:
-Sejas apstrāde ar augstfrekvences strāvu (D’Arsenvalizācija) -5-8 minūtes
- Sejas sauļošana ar ultravioletiem stariem (kvarcs) - 3minūtes - krioterapija (šķidrā slāpekļa aplikācijas)
Nobeigumā:
- Mitrinoša želeja vai ampula, vai vieglas tekstūras krēms
- Pūderis (kompaktais vai pulverveida)
Mājās:
- Uz nakti - sejai uzklāt speciālu losjonu ar nogulsnēm, kura sastāvā ir ārstnieciskas vielas kā cinks, sērs un norsulfasols.
- Ievērot diētu (mazāk ēst asus, salītus, piparotus ēdienus. Mazāk lietot uzturā kalorijām bagātus pārtikas produktus - tortes, kūkas, cepumus, balto miltu ēdienus. Ievērot dalīta uztura principus! -Vitamīni (multivitamīni ) - 1 kapsula dienā, kurss- 30 dienas
- Bioloģiski aktīvu vielu uzņemšana organismā:
a) Zn (cinka tabletes) - 1 tablete dienā
b) Koraļļu kalcijs ( 1 kapsula dienā)
- Pareizas ārstnieciskās kosmētikas lietošana mājās (konsultācija ar kosmētiķi):
a) sejas ādas kopšana mājas apstākļos (pīlings ar medu+ sodu+sāli) - 1-2x nedēļā
b) tvaika pirts 1x nedēļā, ņemot līdzi šo pīlingu
c) Maskas:
1) Baldones dūņu maska - tur 10 minūtes/lieto 1-3x nedēļā
2) balto mālu maska - 1-2x nedēļā
3) Savelkoša maska no Nāves jūras ( ”Dead sea”) kosmētikas 1-2X nedēļā -Emulsija AKNE -BP 5 (katru dienu, kurss 30 dienas), pēc tam - obligāta atkārtota vizīte pie kosmētiķes pēc 1 mēneša! Atkartota sejas ādas attīrīšana. Procedūras jāveic tik ilgi, kamēr pazudīs problēmas! Jāstrāda daudz ar sevi, jāveido raksturs un gribasspēks! Jāēd veselīga pārtika! Jādzer daudz ūdens, nevis gāzēta Cola, minerālūdens vai limonāde! Noteikums! Pēc sejas ādas kopšanas pie kosmētiķes, atnākot mājas, neaiztikt seju ar netīrām rokām! Neko ”nemeklēt” uz sejas, ko varētu vēl izspiest! Sejas tīrīšana, skatoties spogulī - ceļš un vārti infekcijai! Ievērot roku higiēnu! Rokas mazgāt ar ūdeni un ziepēm! Uzticēt problēmu speciālistam, bet cēloņus meklēt sevī.Largija Eriņa,, "Ārstnieciskās kosmētikas kabinets Derma", SIA