medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12615
Nozares raksti4797
Ekspertu atbildes20696
Kāpēc, lietojot ārsta izrakstītos psihotropiskos medikamentus, slimniekam ļoti gribas saldumus, vai tas saistīts ar cukura līmeni asinīs, vai arī tā ir zāļu blakusparādība?

Kāpēc, lietojot ārsta izrakstītos psihotropiskos medikamentus, slimniekam ļoti gribas saldumus, vai tas saistīts ar cukura līmeni asinīs, vai arī tā ir zāļu blakusparādība?

Zane 2009-02-13

Labdien!
Sakiet līdzu, kāpēc, lietojot ārsta izrakstītos psihotropiskos medikamentus, slimniekam ļoti gribas saldumus, vai tas saistīts ar cukura līmeni asinīs, vai arī tā ir zāļu blakusparādība.
Paldies!

Atbildes:

  • 2012-04-02
    Labdien! Vēlme ēst saldumus nevar būt konkrētas blakusparādības, bet jāpārbauda cukura līmenis. Psihotropi preparāti var paaugstināt apetīti. Konkrēti jāapspriež preparātu ar ārstu! Vēlu veiksmi! Veseļojaties!

    Ingrīda Cera, Ceras I. prakse psihiatrijā , Ceras I. prakse psihiatrijā

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.