medicine.lv skaitļos

Lietotāji online115
Aktīvie uzņēmumi12790
Nozares raksti12404
Ekspertu atbildes21477
Vai, lai veiktu mammografiju ir nepieciešams ārsta nosūtījums?

Vai, lai veiktu mammografiju ir nepieciešams ārsta nosūtījums?

Sarma 2009. gada 21. aprīlī

Labdien!
Jautājums - vai, lai veiktu mammografiju ir nepieciešams ārsta nosūtījums? Ja nē tad kur to var veikt, un cik maksā? Polise nav.

Atbildes:

  • 2012. gada 30. martā
    Labdien! Visiem radioloģiskajiem izmeklējumiem ir nepieciešams ārsta nosūtījums. Ar ģimenes ārsta, kuram ir sadarbība ar VOAVA nosūtījumu pakalpojums maksā 2 Ls, bet citā gadījumā- 27 Ls „Veselības centra 4” radioloģijas nodaļas vadītāja Sandra Lapuķe

    Nav

Komentāri