Vai iespējams izņemt, reducēt un likvidēt bumbiņas?

Agnese 2009-03-10

Labdien.
Pirms divām nedēļām injicēju augšlūpā pastāvīgo neabsorbējošo sintētisko implantu poliakrilamīdu, taču man lūpās parādījās dažas cietas bumbiņas un arī lūpu apjoms šķiet pārmērīgs. Vai iespējams izņemt, reducēt un likvidēt bumbiņas, man 28 gadi?
Paldies!



Atbildes:

  • 2012-03-30
    Labdien, Agnese, Preparāts Poliakrilamīds ir permanents jeb pastāvīgs, līdz ar to augšminētais defekts varētu saglabāties ļoti ilgi. Pacientiem tiek piedāvāta implanta evakuācija iespēju robežās. Bumbiņas vai granulomatoze ir viens šo vielu ievadīšanas blakusefektiem. Iesaku konsultāciju, kuras laikā izlemsim, ko tālāk darīt.

    Valdis Ģīlis, Bērnu un plastikas ķirurgs

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.