Ar ko tas, ka pretsāpju tabletes nelīdz, varētu būt izskaidrojams?
Iveta 2008. gada 17. aprīlī
Labdien!
Mani ik pa laikam nomoka, jāteic, diezgan lielas galvassāpes. Un galva sāp tik ļoti, ka ka pat pretsāpju tabletes nelīdz, balts gar acīm metās, arī rokas sāk tirpt, nedaudz seja, mēle - grūti elpot, sajūta tāda, it kā būtu pie zobārsta saņemta pote - liekas viss piepampis un nejūtīgs. ir bijis arī gadījums, kad sakarīgi vairs pat nevar neko pateikt. Jāteic, tā nav bieži gadījies, tomēr piedzīvots ir, ar ko tas varētu būt izskaidrojams?
Paldies jau iepriekš!
Atbildes:
-
2012. gada 27. aprīlī
Labdien!
Lai rastu izskaidrojumu šīm sūdzībām, iesakām griezties pie neirologa, kas nosūtīs Jūs uz nepieciešamajiem izmeklējumiem.Nav
-
2012. gada 27. aprīlī
Labdien!
Šo situāciju varēs izskaidrot, veicot pilnu visa ķermeņa diagnozi, "Veselības salonā 888", kur, uzzinot cēloni arī pietestējam izveseļošanās preparātus!Veselības salons 888 , "Veselības salons 888"
