medicine.lv skaitļos

Lietotāji online113
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Sunbeam Cosmetics, Bišu 4-2, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401

Foto 6

Cietais šampūns
Dušas zefīrs roze &lavanda
Dušas zefīrs citronzāle
Cietais šampūns citronzāle
Cietais ķermeņa sviests
Cietais ķermeņa sviests pērlītes

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 40203326670
  2. LV40203326670
  3. 17.06.2021
  4. Bišu iela 4 – 2, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401
  5. 2021

Apraksts

Esmu Evija, Sunbeam cosmetics dibinātāja un dvēsele. Sunbeam cosmetics produktu klāstā šobrīd ir cietā kosmētika ķermeņa un matu kopšanai - šampūns, kondicionieris un ķermeņa sviests, kā arī dušas zefīri, kas ir cietas konsistences.
Cietā kosmētika ir veids kā Tu ikdienā vari dzīvot dabai draudzīgāk, vienlaicīgi sniedzot labāko arī savam ķermenim. Cietais formāts un konsistences ļauj produktus ērti paņemt līdzi ceļojumos, uz sporta zāli, garākos pārgājienos un citur.
Ticu, ka produktu sastāvdaļām jānāk no dabas, lai nodrošinātu labāko mums katram. Sunbeam kosmētikas izejvielas ir 100% dabīgas bez parabēniem, bez SLS un ķīmiskām krāsvielām. Sunbeam cosmetics - Saules gaismas iedvesmota dabīga kosmētika. Katrs augs un katra ziedlapiņa ir Saules staru apmīļota pirms nonāk produktos.
Priecājos par ikvienu, kurš pievienojas šajā ceļojumā kopā ar mani! Mūs vieno mūsu vērtības - daba, ilgtspējība, kustība - un mani tas priecē, jo arī Pasaule par to ir pateicīga!


Vairāk

Atslēgvārdi

Sunbeam cosmetics, dabīga kosmētika, natural cosmetics, šampūns, kondicionieris, cietais šampūns, cietais kondicionieris, ķermeņa sviests, ķermenim, matiem, matu kopšana, dāvana, dabai draudzīgs,  ceļojums,   ērti lietot, eco kosmētika, ekoloģiska kosmētika, ķermeņa kopšanas līdzekļi, dušas zefīrs, skaistumkopšana, kosmētika, matu tipi, taukaini mati, sausi mati, kosmētika grūtniecēm, baro ādu, mitrina ādu, ražošana, pārgājieni, bez parabēniem, bez SLS un ķīmiskām krāsvielām, roku darbs, Latvijā radīts


Vairāk

Mājas lapa internetā