medicine.lv skaitļos

Lietotāji online328
Aktīvie uzņēmumi12819
Nozares raksti1595
Ekspertu atbildes21477
Solis TV, Atbrīvošana no atkarībām, Brīvības 222, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5201

Juridiskie dati

  1. 40008182646
  2. 26.08.2011
  3. 26.08.2011
  4. Putnu iela 7, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202

Apraksts

Studijas “Solis” galvenais uzdevums – palīdzēt cilvēkiem spert pirmo soli pretī Dievam. Soli, kurš no tumsības ved pretī gaismai. Lūgt cilvēkiem aizdomāties par dzīvi un mūžību… Dievkalpojumi notiek katru svētdienu pulksten 10.00 un 13.00 Brīvības ielā 222, Jēkabpilī. Pirms nākšanas lūgums pieteikties, jo vietu skaits ir ierobežots. 

Raidījumus veido mācītājs Andris Opengeims. Šobrīd kalpo draudzē Uzvara Jēkabpilī, Brīvības ielā 222 (dievkalpojumi svētdien plkst. 10.00, otrdienās plkst.18.00 un piektdienās 18.00). Andris sniedz individuālās konsultācijas par dvēseles lietām.

Viss, kas uz šo mirkli mums ir, ir Dieva dots. Bet mēs Viņam esam atdevuši savas sirdis un dzīvi.

Mūsu vēlēšanās ir iepazīstināt ar vien vairāk cilvēku ar Visuvareno Dievu, zemes un debess Radītāju. Solis TV veidotie raidījumi motivē izmainīt cilvēka dzīvi - atbrīvoties no dažādām atkarībām (pornogrāfija, alkohols, smēķēšana un azartspēles).

Solis TV komanda ieraksta cilvēku liecības un intervē pārus par attiecībām ģimenē. Solis TV veido arī atsevišķus raidījumus par tēmām, atbildot uz cilvēku jautājumiem par svarīgajiem dzīves jautājumiem, pamatojoties uz Bībeli.


Vairāk

Raidījumi:

  • Liecības par atkarībām
  • Intervijas par ģimenes dzīvi 
  • Bībeles skaidrošana 
  • Liecības par dziedināšanu 
  • Liecības par depresiju

Vairāk

Atslēgvārdi

Atbrīvošana no atkarībām.

Video studija, labdarība, pasākumu organizēšana, draudze, kristiešu draudze, baznīca, reliģija, pasākumu organizēšana, laulības, kristības, ūdenskristības, liecības par dziedināšanu, bībeles mācības, svētrunas, atbildes uz cilvēku mūsdienu problēmu jautājumiem, intervijas par ģimenes dzīvi, lūgšanas, slavēšana, aizlūgšanas, dziesmu klipi, Jēkabpils video apskats, draudze Jēkabpilī, baznīca Jēkabpilī, konsultācijas par dvēseles dziedināšanu.


Vairāk

Mājas lapa internetā