medicine.lv skaitļos

Lietotāji online162
Aktīvie uzņēmumi12797
Nozares raksti1633
Ekspertu atbildes21477
Skyhunters.lv, izglītojošas, attīstošas preces bērniem, Senču 2, Rīga LV-1012
Skyhunters.lv, izglītojošas, attīstošas preces bērniem

Skyhunters.lv, izglītojošas, attīstošas preces bērniem

Foto 7

Konstruktori
Bērniem 3+
Āra pētījumiem
Rokdarbu komplekti
Planetāriji un projektori
Pētniecība un eksperimenti

Darba laiks

 • P.1000-1800
 • O.1000-1800
 • T.1000-1800
 • C.1000-1800
 • P.1000-1800
 • S.1000-1600
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 43603070683
 2. "SWEDBANK", AS
 3. LV42HABA0551040451074
 4. 29.07.2015
 5. 29.07.2015
 6. Pasta iela 54 – 1, Jelgava, LV-3001

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Senču 2, Rīga, LV-1012
  +371 27013333

Skyhunters - atklājiet mācību un izpētes brīnumu ar bērnu aksesuāriem

Ierosiniet jauno prātu zinātkāri un iztēli, izmantojot Skyhunters daudzveidīgo bērnu aksesuāru kolekciju. No piedzīvojumiem brīvā dabā līdz zinātniskiem eksperimentiem, izglītojošām rotaļlietām un daudz ko citu, mūsu atlasītā izvēle nodrošina nebeidzamu jautrību un mācīšanos jūsu mazajiem pētniekiem.


Vairāk

Populārākie bērnu aksesuāri:

Izpētiet mūsu piederumu klāstu, kas paredzēts bērnu izaugsmei un priekam:

 • Āra izpētes aprīkojums: aprīkojiet jaunos piedzīvojumu meklētājus ar metāla detektoriem, rācijām un blakņu krūzes nebeidzamām izklaidēm un atklājumiem brīvā dabā.
 • Eksperimentālie komplekti: veiciniet mīlestību pret zinātni, izmantojot gļotu komplektus, konstruktorus un ķīmiskās laboratorijas komplektus, iedvesmojot praktiskas mācības.
 • Globusi un planetāriji: aktivizējiet interesi par ģeogrāfiju un astronomiju, izmantojot interaktīvus globusus un planetārijus, lai iegūtu aizraujošu mācību pieredzi.
 • Izglītojošas rotaļlietas bērniem vecumā no 3 gadiem: izpētiet mūsu plašo izglītojošo rotaļlietu un komplektu izvēli, kas īpaši izstrādāti bērniem no 3 gadu vecuma, veicinot agrīnu mācīšanos rotaļīgā veidā.


Populārākie zīmoli: Buki, Discovery, Levenhuk, Bresser, National Geographic

Izvēlieties kvalitāti un inovācijas ar aksesuāriem no vadošajiem zīmoliem:

 • Buki: paaugstiniet mācīšanos, izmantojot aizraujošus un izglītojošus piederumus, kas stimulē jaunos prātus.
 • Discovery: veiciniet izpēti un atklājumus, izmantojot augstas kvalitātes piederumus, kas paredzēti zinātkāriem bērniem.
 • Levenhuk: veiciniet mīlestību pret zinātni un izpēti, izmantojot Levenhuk bērniem draudzīgo piederumu klāstu.
 • Bresser: izpētiet astronomijas un dabas pasauli, izmantojot Bresser izturīgos un izglītojošos piederumus.
 • National Geographic: Atbrīvojiet atklājuma garu ar National Geographic piederumiem, kas iedvesmo mīlestību pret planētu un ne tikai.

Vairāk

Kāpēc izvēlēties Skyhunters bērnu aksesuāriem:

 •  Izraudzīta izvēle: Skyhunters piedāvā pārdomāti atlasītu bērnu piederumu klāstu, kas apvieno mācīšanos un rotaļas.
 • Kvalitātes nodrošināšana: izvēlieties piederumus, ko izstrādājuši uzticami zīmoli, kas pazīstami ar savu apņemšanos nodrošināt kvalitāti un drošību.
 • Ekspertu atbalsts: mūsu komanda palīdz jums izvēlēties ideālus piederumus, lai bagātinātu jūsu bērna rotaļu un mācību pieredzi.
 • Ātra piegāde: izbaudiet ātru piegādi, lai ātrāk sagādātu smaidu un sajūsmu saviem jaunajiem pētniekiem.


Veiciniet zinātkāri un radošumu, izmantojot Skyhunters bērnu aksesuārus. Iepērcieties tagad, lai mazo bērnu sirdīs iedvesmotu mīlestību uz mācīšanos, izpēti un spēlēm. Skyhunters - kur atklājumi satiekas ar prieku jauniem prātiem.


Vairāk

Atslēgvārdi

Skyhunters, mācību un izpētes bērnu aksesuāri, jauno prātu zinātkārei un iztēlei, daudzveidīga bērnu aksesuāru kolekcija, Piedzīvojumu brīvā dabā, zinātniskie eksperimenti, izglītojošās rotaļlietas mazajiem pētniekiem, Polārākie bērnu aksesuāri, Izpētes piederumu klāsts, kas paredzēts bērnu izaugsmei un priekam, Rotaļlietas jauno prātu zinātkārei un iztēlei, Bērnu aksesuāru kolekcija, Piedzīvojumi, brīvā daba, zinātniskie eksperimenti, izglītojošās rotaļlietas, Mācību izzinošie aksesuāri, rotaļlietas, Nebeidzama jautrība un mācīšanās, zinātkāre, pētniecība, Bērnu aksesuāri bērnu izaugsmei un priekam, āra izpētes aprīkojums, metāla detektori, rācijas , blakņu krūzes, eksperimentālie komplekti: zinātniskie, gļotu komplekti, konstruktori, ķīmiskās laboratorijas komplekti, Globusi, planetāriji, ģeogrāfija, astronomija, interaktīvie globusi un planetāriji, Izglītojošas rotaļlietas bērniem vecumā no 3 gadiem, Agrīnā mācīšanās rotaļīgā veidā, Populārākie zīmoli: Buki, Discovery, Levenhuk, Bresser, National Geographic, Spēles bērniem, attīstošas rotaļlietas, attīstošas spēles bērniem, izpētes spēles, gudriem bērniem, Specializētaa attīstošās rotaļlietas, mācību izpētes aksesuāri, tirdzniecība, Spēles lomu, mācību, izpētes bērnu aksesuāri, konstruktori, Sensorās attīstības spēles, Mācību līdzekļi, mācību materiāli, bērnu sporta preces, rehabilitācijas inventārs, pielāgotas bērnu vajadzībām, vecāku vēlmēm un mācību programmām.


Vairāk

Mājas lapa internetā