medicine.lv skaitļos

Lietotāji online433
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1614
Ekspertu atbildes21477
Lauma Medical, Elastīgie pārsēji, Elastīgās jostas, Elastīgās saites, Kompresijas izstrādājumi, Kompresijas zeķes, Ortozes, Stājas korektori, Ziemeļu 19, Liepāja LV-3405

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 42103094479
 2. LV42103094479
 3. 30.05.2019
 4. 30.05.2019
 5. Ziemeļu iela 19, Liepāja, LV-3405

Tava kustību brīvība kopā ar "Lauma Medical"

Jau vairāk nekā 45 gadus "Lauma Medical" zīmols ir plaši pazīstams starp farmaceitiem un patērētājiem kā medicīnas izstrādājumu ražotājs Baltijas un Austrumeiropas valstīs.
Lauma Medical ir medicīnas izstrādājumu ražotājs, to sortimentā ir elastīgās saites, elastīgās jostas, locītavu pārsēji, kā arī izstrādājumi sievietēm pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodā, kā arī kompresijas izstrādājumi.


Vairāk

"Lauma Medical" produkcija:

 • Elastīgās medicīniskās jostas;
 • Elastīgās medicīniskās saites;
 • Kompresijas izstrādājumi;
 • Elastīgie pārsēji;
 • Izstrādājumi topošām un barojošām māmiņām;
 • Stājas korektori;
 • Ortozes.

Vairāk

"Lauma Medical" produkcija atšķiras ar augstu kvalitāti

Lauma Medical izstrādājumi atšķiras ar augstu kvalitāti. Izstrādājumu ražošanā izmanto tikai sertificētus un kvalitatīvus materiālus, galvenokārt dabīgā kokvilna un vilna.
Pateicoties lielai darba pieredzei medicīnas izstrādājumu ražošanā, modernām tehnoloģijām, speciālistu ieteikumiem un klientu vajadzībām, augstas kvalitātes produkti Lauma Medical ir ieguvuši vadošās pozīcijas attiecīgā produktu kategorijā Baltijas valstīs, Krievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Gruzijā un citās valstīs.


Vairāk

Atslēgvārdi

Elastīgās jostas, Stājas korektori, Ortozes, Elastīgās saites, Elastīgie pārsēji, Kompresijas zeķes, Kompresijas izstrādājumi.

Elastīgās saites, elastīgās jostas, elastīgie pārsēji, stājas korektori, preces grūtniecēm, preces māmiņām, ortozes, kompresijas izstrādājumi, kompresijas zeķes, krūšturi barojošām māmiņām, pirmsdzemdību biksītes, krūšturi barojošām mātēm, saturošā josta grūtniecēm


Vairāk

Mājas lapa internetā