medicine.lv skaitļos

Lietotāji online243
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
FitoDroga, Zaļā 10, Dobele, Dobeles nov. LV-3701

Foto 15

Serums un acu krēmi
Fitodroga
Sejas krēms Antiage
Ķermeņa produktu līnija Horizon
Roku krēmi - nakts diena
Sejas kopšanas līnija
Sejas attīrošais toniks
Ķermeņa produktu līnija
Sejas krēms Oxygen
Sejas attīrošais toniks
Sejas krēms Oxygen
Fitodroga
B3 vitamīnu serums
Sintija ķermeņa krēms
Acu krēmi

Kontakti

 1. +371 22525509
 2. info@fitodroga.com
 3. https://www.fitodroga.com/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 40203259558
 2. LV40203259558
 3. AS "SEB BANKA"
 4. LV95UNLA0055001862438
 5. 15.09.2020
 6. 15.09.2020

"FITODROGA DERMOCOSMETIC" – LABĀKAIS, KO SNIEDZ AUGU SPĒKS UN ZINĀTNE

Ar kopīgu redzējumu,  par ādai īpaši saudzējošas, bet vienlaicīgi iedarbīgas kosmētikas radīšanu, 2020. rudenī mēs- Inese Vilka un Rūta Bozoviča-  radījām savu zīmolu "FITODROGA DERMOCOSMETIC". Zīmola vērtības balstās uz profesionālām zināšanām, augstu kvalitāti, drošību un efektivitāti.


Vairāk

"FITODROGA"

Savām formulām pārdomāti ir atlasījusi vistīrākos dabīgos materiālus, iekļaujot produktos inovatīvus, patentētus augu aktīvo vielu kompleksus ar pierādītu efektivitāti, lai rezultātā piedāvātu ādai īpaši saudzējošus, bet vienlaicīgi iedarbīgus sejas un ķermeņa kopšanas produktus. Katrs "FITODROGA" kosmētikas produkts satur no trīs līdz piecām ļoti iedarbīgām sastāvdaļām, kas spēj strādāt ar vairākām problēmām vienlaikus. "FITODROGA" produkti balstīti uz dabīgas izcelsmes izejvielām (+96%) un nesatur minerāleļļu, silikonus, lanolīnu, alkoholu, formaldehīdu, parabēnus. Visi produkti ir dermatoloģiski testēti starptautiskā akreditētā laboratorijā. Lai produkti būtu īpaši patīkami lietošanā, tiem pievienota gaistoša, ļoti viegla smarža bez alergēniem. Kosmētikas produktu līnija ir balstīta uz aktuālo tendenci “clean beauty”, primāri nodrošinot ādas pamatvajadzības. Produkti veidoti kā ikdienas balsta programma ādas vitalitātes un labsajūtas saglabāšanai. Produkti ir viens otru papildinoši, sniedzot noturīgu ilgtermiņa rezultātu.


Vairāk

LABĀKAIS PIEDĀVĀJUMS PRIVĀTĀS PREČU ZĪMES PRODUKTA RAŽOŠANAI

Piedāvājam augstvērtīgu kosmētikas produktu ražošanu ķermeņa un sejas ādas kopšanai ar jūsu logotipu. Mūsu speciālisti radīs labāko produkta un iepakojuma risinājumu.

 • Visaptveroša pieeja
 • Kvalitātes garants
 • Sadarbība

Vairāk

Atslēgvārdi

Fitodroga, Fitodroga dermocosmetic, cosmetic, dermocosmetic, dermatoloģiski testēts, augstvērtīga kosmētika, kvalitatīva kosmētika, dabīga kosmētika, natural cosmetics, kosmētika,ķermenim, matiem, dāvana, dabai draudzīgs, dabiska kosmētika, eco kosmētika, ekoloģiska kosmētika, ķermeņa kopšanas līdzekļi, sejas kopšanas līdzekļi, sejas krēms, acu krēms, ķermeņa krēms, krēms, labs krēms, kvalitatīvs krēms, roku krēms, krēms sausām rokām, krēms jutīgai ādai, kosmētika jutīgai ādai, krēms sausai ādai, cleanseris, kosmētikas noņēmējs, sejas tīrītājs, kosmētika grūtniecēm, baro ādu, mitrina ādu, bez parabēniem, bez sulfātiem, bez alergēniem, bez SLS, bez krāsvielām, nav testēts uz dzīvniekiem, roku darbs, Latvijā radīts, ražots Latvijā, Made in Latvia.


Vairāk

Mājas lapa internetā