medicine.lv skaitļos

Lietotāji online343
Aktīvie uzņēmumi12826
Nozares raksti1594
Ekspertu atbildes21477
Dabas laboratorija, Dārza 29a, Sigulda, Siguldas nov. LV-2150

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

  • P.800-1200
  • O.800-1200
  • T.800-1200
  • C.800-1200
  • P.800-1200
  • S.-
  • Sv.-

Apraksts

"DABLAB" ir pagaidām vēl maza, bet nozīmīga apvienība. Mūs raksturo sports, veselīgs uzturs un pozitīvs skats uz dzīvi! Augsim kopā, sasniedzot savus mērķus: mēs - gatavojot labāko no dabas jums, jūs - saņemot mūsu produktus!

"Dabas laboratorija" ražo augstvērtīgas aukstā spieduma sulas ar izsmalcinātāmgaršām.

Šādi iegūtas sulas var saukt par dzīvām, jo tās ir nepasterizētas un nav pakļautas papildus apstrādei, tādējādi maksimāli saglabājot vitamīnus, minerālvielas un vērtīgos enzīmus. Sulas ir bez mākslīgām piedevām, garšas pastiprinātājiem, tās netiek atšķaidītas ar ūdeni. Sulas tiek pildītas 0,33 l pudelēs, kur katras sulu pudeles saražošanai tiek izmantots vairāk nekā puskilograms augļu, ogu, dārzeņu un zaļumu.

Aukstā spieduma sulu iegūšanas metode augļus un dārzeņus nevis sagriežar asmeņiem, bet pilnībā izspiež (presējot), tādējādi iegūstot augstvērtīgu produktu. Dzerot sulas ikdienā, var uzlabot pašsajūtu, vielmaiņu, ādas izskatu. Kopumā uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis, jo tiek saņemti dabīgi vitamīni, kas stiprina imūnsistēmu un aizsargā organismu.

Augstvērtīgi iegūta sula ir kā labākais “fast food” cilvēka organismam. Uzsūcoties dažu minūšu laikā, tiek saņemta ātra, dabīga un īsta palīdzība praktiski jebkurā situācijā. Dabas Laboratorijas piedāvātajās sulās un šotiņos veselīgais mijas ar garšīgo. Katra sula un šotiņš sniedz baudījumu garšas kārpiņām, tajā pašā laikā nodrošinot visu nepieciešamo organismam. Diena ir laba, ja sākas ar DABLAB!


Vairāk

Atslēgvārdi

Augstākās kvalitātes - lēnajā sulu presē izspiestas dabīgas
sulas - bez konservantiem, bez krāsvielām un garšas uzlabotājiem,
bez pievienota cukura. Sulas tiek gatavotas konkrētajā dienā.
Tās radītas Siguldā no apkārtnes zemnieku izaudzētajiem zaļumiem,
augļiem, ogām, dārzeņiem, kā arī izmeklētiem, svaigiem augļiem
un dārzeņiem no citām valstīm.


Vairāk

Mājas lapa internetā