medicine.lv skaitļos

Lietotāji online225
Aktīvie uzņēmumi12082
Nozares raksti1506
Ekspertu atbildes21477
Clariwell, Ķengaraga 1a, Rīga, LV-1063

Foto 11

Clariwell - efektīvi produkti
Daba ir dzīve - laiks dzīvot viegli!
uztura bagātinātāju ražošana
laiks dzīvot viegli!
Dzīvo viegli
Uztura bagātinātāji
medikamentu piegāde
clariwell produkti
clariwell migrakler
clariwell deprekler
clariwell strpkex

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 50203312371
 2. LV50203312371
 3. 22.04.2021
 4. Ķengaraga iela 1A, Rīga, LV-1063
 5. 2022
 6. 2

Apraksts

SIA "Clariwell" ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar unikālu, dabas veltēs un zinātnē balstītu uztura bagātinātāju radīšanu. Uzņēmums specializējas produktu izstrādē neiroloģiska rakstura traucējumu atvieglošanai. "Clariwell" radīto produktu galvenās sastāvdaļas ir augi, vitamīni, minerālvielas un aminoskābes – vielas, kuras dabīgi iekļaujas organismā, nenodarot tam kaitējumu, un palīdz cīnīties ar mūžīgā steigā esošās pasaules radītām sekām – stresa, slikta noskaņojuma, galvassāpēm un cita veida organisma disfunkcijām.


Vairāk

Produkti:

 • MIGRAKLER – unikāla formula ar magniju, meiteņu zeltpīpenīti, koenzīmu Q10 un riboflavīnu – iedarbīgs risinājums normālas nervu sistēmas darbības veicināšanai. Produkts paredzēts pieaugušajiem ar migrēnu un galvas sāpēm.
 • DEPREKLER – unikāla formula ar GABA, safrāna krokusu, cinku un selēnu – iedarbīgs līdzeklis kognitīvo funkciju darbības veicināšanai. Produkts paredzēts pieaugušajiem ar depresijas simptomiem un nomāktību.
 • STROKEX – unikāla formula ar holīnu, gotu kolu un folijskābi (B9 vitamīnu) – iedarbīgs risinājums homocisteīna vielmaiņas un asinsvadu veselības veicināšanai. Ieteicams pieaugušajiem ar asinsrites traucējumiem, insulta risku, augstu holesterīna līmeni, lieko svaru.

Vairāk

Kāpēc "Clariwell"?

 • Visi produkti ir radīti Latvijā.
 • Satur augstas efektivitātes dabīgās sastāvdaļas.
 • Produktos tiek izmantotas augu valsts aktīvās vielas.
 • Katra sastāvdaļa ir pierādīta zinātniskajos pētījumos.
 • Nesatur mākslīgas krāsvielas, konservantus, kā arī ģenētiski modificētus organismus, piemēroti vegāniem.

Vairāk

Atslēgvārdi

Uztura bagātinātāji, uztura bagātinātāju ražošana, medikamenti, medikamentu ražošana, vitamīni, mikroelementi, minerālvielas, aminoskābes, augu preparāti, dabas veltes, vieglai dzīvei, ilgtspējīgai dzīvei, veselība, bezrecepšu zāles, dabas zāles, dabas medikamenti, dabīgās zāles, migrēna, galvassāpes, galvas sāpes, jutīgās smadzenes, migrēnas sāpes, zāles migrēnai, migrēnas ārstēšana, hroniskas galvassāpēs, hroniska migrēna, insults, insulta risks, insulta profilakse, pēcinsulta atveseļošanās, atveseļošanās pēc insulta, insulta pacients, insulta slimnieks, pēc insulta, rehabilitācija pēc insulta, depresija, smaga depresija, nomāktība, izdegšana, depresijas ārstēšana, trauksmainā depresija, maskētā depresija, depresijas pazīmes, depresijas diagnostika, kas ir depresija, psihiskās saslimšanas, depresijas veidi, Clariwell, Deprekler, Migrakler, Strokex, magnijs, meiteņu zeltpīpenīte, feverfew, koenzīms Q10, riboflavīns, nervu sistēma, GABA, aminosviestskābe, safrāns, safrāna krokuss, cinks, selēns, kognitīvās funkcijas, holīns, citikolīns, gotu kola, folijskābe, b9 vitamīns, homocisteīns, homocisteīna mazināšana, homocisteīna vielmaiņa, asinsvadu veselība, asinsrites traucējumi, holesterīns, holesterīna pazemināšana, augsts holesterīns


Vairāk

Mājas lapa internetā