medicine.lv skaitļos

Lietotāji online372
Aktīvie uzņēmumi12800
Nozares raksti1627
Ekspertu atbildes21477
Clariwell, Dabīgi uztura bagātinātāji, Ķengaraga 1A, Rīga, LV-1063

Foto 15

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 50203312371
 2. LV50203312371
 3. 22.04.2021
 4. 22.04.2021
 5. Ķengaraga iela 1A, Rīga, LV-1063

Apraksts

SIA "Clariwell" ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar unikālu, dabas veltēs un zinātnē balstītu uztura bagātinātāju radīšanu, kuri paredzēti dažādu traucējumu atvieglošanai, izmantojot tikai zinātniski pierādītas sastāvdaļas.  "Clariwell" radīto produktu galvenās sastāvdaļas ir augi, vitamīni, minerālvielas un aminoskābes – vielas, kuras dabīgi iekļaujas organismā, nenodarot tam kaitējumu, un palīdz cīnīties ar mūžīgā steigā esošās pasaules radītām sekām  – stresa, slikta noskaņojuma, galvassāpēm, bezmiega un cita veida organisma disfunkcijām.

SIA “Clariwell” komanda ar vislielāko atbildību izvēlas produkta izejvielas. Tām piemīt augsta biopieejamība un efektivitāte. Produktu ražošanā tiek izmantoti dabīgas izcelsmes vitamīni un minerālvielas. Augu valsts aktīvās vielas ir izvēlētas, ņemot vērā to tīrību, formu un standartizāciju, lai klientiem nodrošinātu kvalitatīvāko un iespējami labāko risinājumu. 


Vairāk

Produkti

 • STROKEX – uzlabo asins cirkulāciju, sekmē asinsvadu veselību, veicina vielmaiņu, stimulē smadzeņu darbību, palīdz saglabāt atmiņas procesus, samazina sirds un asinsvadu slimību risku. Sastāvs: gotu kola (Centella asiatica L.), folijskābe (B9 vitamīns) un citokolīns (t.sk. holīns). Mērķauditorija: pieaugušie ar kaitīgiem ieradumiem (smēķēšana, neveselīgs uzturs, mazkustīgums), asinsrites traucējumiem, insulta risku, augstu holesterīna līmeni, lieko svaru.
 • MIGRAKLER – efektīvs risinājums nervu sistēmas normālai funkcionēšanai galvassāpju un migrēnas gadījumos. Sastāvs: buferēts magnija citrāts, meiteņu zeltpīpenīte (Tanacetum parthenium L.), koenzīms Q10 un riboflavīns (B2 vitamīns). Auditorija: pieaugušie ar galvassāpēm un migrēnu.
 • THYROKLER – 100 % dabīgs un efektīvs risinājums normālai vairogdziedzera darbībai, kā arī nepietiekamas vairogdziedzera funkcijas jeb hipotireozes gadījumos. Sastāvs: brūnaļģe (Fucus Vesiculosus L.), selēns, cinks un L-tirozīns. Auditorija: pieaugušie ar nepietiekamu vairogdziedzera funkciju jeb hipotireozi.
 • DEPREKLER – produkts ar unikālu formulu, efektīvs risinājums depresīviem, nomāktiem stāvokļiem, iedarbīgs kognitīvo funkciju veicināšanai. Sastāvs: GABA (gamma-aminosviestskābe), Safrāna krokuss (Crocus Sativus L.), cinks un selēns. Auditorija: personas ar depresijas simptomiem, nomāktību.
 • NERVOKLER – 100 % dabīgs un efektīvs uztura bagātinātājs nervu sistēmas darbībai paaugstinātas spriedzes apstākļos, normālai psiholoģiskai funkcijai un nespēka un noguruma mazināšanai. Sastāvs: pasiflora (Passiflora incarnata L.), L-teanīns, magnijs un B6 vitamīns. Auditorija: pieaugušie ar neirozi, neirastēniju, nemieru, hronisku nogurumu, nervu sistēmas traucējumiem, kā arī pieaugušie, kas pakļauti ilgstošām stresa situācijām.
 • SOMNUX – 100 % dabīgs un efektīvs uztura bagātinātājs miega veicināšanai, miega kvalitātes uzlabošanai un diennakts ritma regulēšanai. Sastāvs: lavanda (Lavandula angustifolia Mill.), Kalifornijas magone (Eschscholzia californica L.), L-triptofāns, kalcijs un D vitamīns. Auditorija: pieaugušie ar grūtībām iemigt, ar trauslu un saraustītu miegu, ar stresa izsauktu bezmiegu, kā arī ar izjauktu miega ritmu (piemēram, ceļojot).

Vairāk

KĀPĒC "CLARIWELL"?

 • Visi produkti ir radīti Latvijā.
 • Satur augstas efektivitātes dabīgās sastāvdaļas.
 • Produktos tiek izmantotas augu valsts aktīvās vielas.
 • Katra sastāvdaļa ir pierādīta zinātniskajos pētījumos.
 • Nesatur mākslīgas krāsvielas, konservantus, kā arī ģenētiski modificētus organismus, piemēroti vegāniem.

Vairāk

Atslēgvārdi

Dabīgi uztura bagātinātāji.

Uztura bagātinātāji, uztura bagātinātāju ražošana, medikamenti, medikamentu ražošana, vitamīni, mikroelementi, minerālvielas, aminoskābes, augu preparāti, dabas veltes, vieglai dzīvei, ilgtspējīgai dzīvei, veselība, bezrecepšu zāles, dabas zāles, dabas medikamenti, dabīgās zāles, migrēna, galvassāpes, galvas sāpes, jutīgās smadzenes, migrēnas sāpes, zāles migrēnai, migrēnas ārstēšana, hroniskas galvassāpēs, hroniska migrēna, insults, insulta risks, insulta profilakse, pēcinsulta atveseļošanās, atveseļošanās pēc insulta, insulta pacients, insulta slimnieks, pēc insulta, rehabilitācija pēc insulta, depresija, smaga depresija, nomāktība, izdegšana, depresijas ārstēšana, trauksmainā depresija, maskētā depresija, depresijas pazīmes, depresijas diagnostika, kas ir depresija, psihiskās saslimšanas, depresijas veidi, Clariwell, Deprekler, Migrakler, Strokex, magnijs, meiteņu zeltpīpenīte, feverfew, koenzīms Q10, riboflavīns, nervu sistēma, GABA, aminosviestskābe, safrāns, safrāna krokuss, cinks, selēns, kognitīvās funkcijas, holīns, citikolīns, gotu kola, folijskābe, b9 vitamīns, homocisteīns, homocisteīna mazināšana, homocisteīna vielmaiņa, asinsvadu veselība, asinsrites traucējumi, holesterīns, holesterīna pazemināšana, augsts holesterīns, , bezmiegs, miegs, D vitamīns, kalcijs, lavanda, kalifornijas magone, L-triptofāns, miega kvalitāte, diennakts ritma regulēšana, pasiflora, L-teanīns, B6 vitamīns, neiroze, neirastēnija, nemiers, hronisks nogurums, nervu sistēmas traucējumi, ilgstošs stress, vairogdziedzeris, nepietiekama vairogdziedzera funkcija,  hipotireoze, selēns, cinks, L-tirozīns.


 


Vairāk

Mājas lapa internetā