medicine.lv skaitļos

Lietotāji online113
Aktīvie uzņēmumi12794
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Ārstes - psihoterapeites Intas Kalniņas prakse, Palasta 10, Rīga LV-1050
Ārstes - psihoterapeites Intas Kalniņas prakse

Ārstes - psihoterapeites Intas Kalniņas prakse

Foto 1

Psihoterapija pieaugušajiem

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

  1. Elizabetes 8, Tukums LV-3101
    +371 29643589

Apraksts

Mēs esam ārsti, kuri specializējušies psihoterapijā atbilstoši specialitātes profesionālajiem standartiem. Esam sertificēti Latvijas Ārstu biedrībā, kā arī pārstāvam Latvijas Ārstu Psihoterapeitu asociāciju. 

Sakarā ar pieaugošo stresu un paaugstināto spriedzi sabiedrībā, arvien vairāk cilvēku izjūt nepieciešamību pēc palīdzības depresijas, neirotisku traucējumu, veģetatīvas traucējumu u.c. gadījumos.

Mēs piedāvājam empātisku, uz savstarpēju sadarbību orientētu psiholoģisku palīdzību, kas ietver dažādus psihoterapijas veidus – psihodinamisko un psihoanalītisko psihoterapiju, atbalsta terapiju, integratīvo psihoterapiju, psihoanalīzi, pāru konsultēšanu un terapiju, smilšu terapiju, pusaudžu konsultēšanu, grupu terapiju, konsultēšanu skype.


Vairāk

Atslēgvārdi

Psihodinamiskā, psihoanalītiskā, psihoterapija pieaugušajiem, pusaudžiem, konsultācijas vecākiem, Psihoterapeits Rīgā, atbalsta terapija, integratīvā psihoterapija, psihoanalīze, pāru konsultēšana un terapija, smilšu terapija, pusaudžu konsultēšana, grupu terapija.


Vairāk

Mājas lapa internetā