medicine.lv skaitļos

Lietotāji online196
Aktīvie uzņēmumi12797
Nozares raksti1633
Ekspertu atbildes21477
Anna Junga Nutrition, Rīga
Anna Junga Nutrition, SIA

Anna Junga Nutrition, SIA

Foto 15

Veselīga uztura kursi
sertificēta uztura speciāliste
ēšanas plāni
uztura speciāliste
Anna Junga Nutrition
Nutrition
Uztura speciālista atbalsts
veselīga uztura principi
vajadzīgās uzturvielas
uztura speciāliste
Pilnvērtīga uzturvielu uzņemšana
uztura speciāliste
Uztura speciālista atbalsts
Veselīga uztura kursi
Anna Junga Nutrition

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 40203305787
  2. 30.03.2021
  3. 30.03.2021
  4. Leona Paegles iela 7 – 20, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
  5. 2023

Apraksts

Esmu sertificēta uztura speciāliste, ārste, medicīnas zinātņu doktore. Jāsaka, ka nekad neesmu varējusi uz sevi attiecināt tādus izteikumus kā “ēdu ko gribu, bet nekas neiet labumā”. Studiju laikā mācību slodze un stress darīja savu! Nebija laika domāt par ēšanu! Dzīvoju ar domu, ka lieki 5 kg jau nav tik traki… Piedzima pirmais bērniņš un nemanot biju tikusi vēl pie dažiem liekiem kilogramiem. Pēc otrās grūtniecības lieko kilogramu daudzums bija sasniedzis vēl neredzētus apmērus. Sapratu, ka šādi turpināt nevaru! Bija pienācis laiks izmantot rūpīgi krātās teorijas zināšanas praksē. Pakāpeniski atvadījos no 20 liekiem kilogramiem! Izveidojās pirmā draugu un radu grupiņa, kura vēlējās izmēģināt manis radītās ēdienkartes. Pozitīvās atsauksmes mudināja darboties tālāk un piedāvāt savus ēšanas plānus vēl plašākam cilvēku lokam. Tā sāka darboties SIA "Anna Junga Nutrition" un Veselīga uztura kursi. Katrs organizētais kurss man atnes patiesu prieku un gandarījumu, jo varu palīdzēt citiem sasniegt viņu sapņus!


Vairāk

Galvenie darbības virzieni

SIA "Anna Junga Nutrition" nodarbojas ar sabiedrības izglītošanu par veselīgu uzturu. Tiek veidoti informatīvi materiāli, skaidroti mīti par veselīgu uzturu, kā arī piedāvātas viegli pagatavojamas receptes, ko iekļaut savā ikdienā. Veselīgs uzturs nodrošina cilvēka ķermenim nepieciešamās uzturvielas, kā arī var būt lieliska profilakse dažādu slimību attīstībai.

 


Vairāk

Pakalpojumi

SIA "Anna Junga Nutrition" piedāvā 5 nedēļu Veselīga uztura kursus svara samazināšanai vai vēlamā svara uzturēšanai. Kursu laikā dalībnieki gatavo atbilstoši sertificētas uztura speciālistes un ārstes Annas Jungas izstrādātām ēdienkartēm. Papildus ērtībai tiek piedāvāti arī atbilstoši iepirkumu saraksti. Visu kursa laiku grupā pieejams uztura speciālistes atbalsts, kā arī ir iespēja saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Veselīga uztura kurss palīdz veidot veselīgas attiecības ar ēdienu. Būtiski uzņemt vajadzīgās uzturvielas pietiekamā daudzumā, lai varētu dzīvot aktīvu dzīvi un justies labi un enerģiski. Ēdiens var būt gards un baudāms arī tievēšanas laikā!

 


Vairāk

Atslēgvārdi

uztura speciāliste, ēšanas plāni, veselīga uztura kursi, veselīgs uzturs, svara samazināšana, svara uzturēšana, vajadzīgās uzturvielas, pilnvērtīga uzturvielu uzņemšana, uztura speciālista atbalsts, veselīga uztura principi, pilnvērtīgs uzturs, pārdomāta ēdienkarte, pārdomāts uzturs, apzināta ēšana, veselīgas attiecības ar ēdienu.


Vairāk

Mājas lapa internetā