medicine.lv skaitļos

Lietotāji online170
Aktīvie uzņēmumi12792
Nozares raksti12425
Ekspertu atbildes21477
"Olainfarm" koncerns pērn sasniedzis jaunu peļņas rekordu - 9,75 miljoni lati : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

"Olainfarm" koncerns pērn sasniedzis jaunu peļņas rekordu - 9,75 miljoni lati

Latvijas zāļu ražotāja AS "Olainfarm" koncerns pērn uzstādījis jaunu peļņas rekordu, nopelnot 9,75 miljonus latu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja kompānijas valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Saskaņā ar konsolidēto peļņas un zaudējumu aprēķinu par koncerna darbību 2012.gadā tas ir par 41% vairāk nekā 2011.gadā, kad "Olainfarm" peļņa bija 6,91 miljons latu.

"Olainfarm" akcionāru pilnsapulce pērnā gada 27.aprīlī apstiprināja koncerna darbības plānu. Koncerna apgrozījums 2012.gadā tika plānots 48 miljonu latu apmērā, bet tīrā peļņa 8,6 miljonu latu apmērā. Saskaņā ar neauditētajiem 2012.gada finanšu rādītājiem koncerna apgrozījuma prognoze ir pārsniegta par 10,2%, bet gada peļņas prognoze - par 13,4%.

"Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins atzīmēja, ka pagājušais gads ir bijis līdz šim veiksmīgākais gads uzņēmuma vēsturē, liekot uzstādīt arvien augstākas prasības uzņēmuma darbības procesiem un virzībai, lai šo uzrāvienu un izaugsmi saglabātu ilgtermiņā.

"Šogad turpināsim iesākto darbu jaunu produktu ieviešanā un tirgu apgūšanā, arī "Latvijas aptieku" tīkla attīstībā. Tuvākajā laikā "Olainfarm" plāno aktīvāk iesaistīties arī medicīnisko ierīču un uztura bagātinātāju apakšsegmentā, tā attīstīšanai izmantojot savu produktu virzīšanas un mārketinga pieredzi NVS un citās valstīs," teica Maligins.

Banner 280x280

"Olainfarm" neauditētais peļņas un zaudējumu aprēķins par 2012.gadu liecina, ka koncerna apgrozījums bija 52,91 miljons latu. Koncerna peļņa pēc nodokļu nomaksas šajā laikā bija 9 752 488 lati. Pērn "Olainfarm" peļņa sasniedza 6 914 051 latu.

2012.gada ceturtais ceturksnis bijis ienesīgākais uzņēmuma vēsturē - tā laikā koncerna peļņa sasniedza 3,4 miljonus latu, kas ir par 85% vairāk nekā 2011.gada ceturtajā ceturksnī.

2012.gadā ir pabeigta 41 "Olainfarm" produktu reģistrācija 11 valstīs. Uzņēmumā ir veiksmīgi ievesta "eCTD" sistēma un iesniegts pirmais fails "Memodex 10mg" "eCTD" formātā desmit Eiropas Savienības valstīs. 2012.gadā koncerns pirmo reizi ir reģistrējis zāles DCP procedūrā ar Latviju kā atsauces valsti.

Pērn "Olainfarm" realizācijas apjomi turpināja pieaugt visos uzņēmuma galvenajos noieta tirgos, izņemot Baltkrieviju, kur realizācija samazinājās par 10%, salīdzinot ar 2011.gadu. Visstraujākais realizācijas pieaugums tika sasniegts Taivānā, kur realizācijas apjoms palielinājies 11 reizes. Latvijā tas ir vairāk nekā trīskāršojies, Lielbritānijā pieaudzis par 61%, Ukrainā par 44% un Krievijā par 31%. "Olainfarm" lielākie noieta tirgi 2012.gadā bija Krievija, Ukraina, Latvija, Baltkrievija, Lielbritānija un Kazahstāna.

Rīga, 28.febr., NOZARE.LV.
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG


 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Metabolais sindroms – pēc kādiem simptomiem to atpazīt?

Metabolais sindroms – pēc kādiem simptomiem to atpazīt?

Metabolais sindroms mūsdienās ir viens no biežākajiem veselības riskiem pieaugušajiem. Tas ir stāvoklis, kad organismā vienlaikus parādās vairāki vielmaiņas traucējumi. Lasi un uzzini, kādas ir pazīmes un, ko darīt, lai palīdzētu savam organismam!

Aktuālie piedāvājumi

GMT BEAUTY svin 18 gadu jubileju – atlaides līdz pat 45%

GMT BEAUTY svin 18 gadu jubileju – atlaides līdz pat 45%

GMT BEAUTY atzīmē 18 gadu pieredzi profesionālā ādas kopšanā, apvienojot dabas izcelsmes sastāvdaļas, mūsdienīgas tehnoloģijas un kosmetoloģijas zināšanas. Rakstā uzzināsiet vairāk par Latvijā radīto un ražoto zīmolu, tā pieeju produktu izstrādei un īpašo jubilejas piedāvājumu – līdz pat 45% atlaidei!

Hidratācija kā ikdienas veselības pamats

Hidratācija kā ikdienas veselības pamats

Miegs, uzturs, fiziskās aktivitātes, stresa līmenis un atjaunošanās tiešā veidā ietekmē pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Tomēr starp šiem faktoriem ir viens pamatelements, ko daudzi joprojām mēdz novērtēt par zemu – pietiekama organisma hidratācija. 

Jauna sezona – jauna kopšana: kas ādai nepieciešams pavasarī

Jauna sezona – jauna kopšana: kas ādai nepieciešams pavasarī

Pavasarī īpaši labi darbojas sistēmiska pieeja: āda saņem pietiekami daudz mitruma no iekšpuses, savukārt ārēji tiek atbalstīta ar līdzekļiem, kas palīdz šo mitrumu saglabāt un atjaunot ādas aizsargbarjeru. Uzzināsim vairāk par Hydro Boost maskām, kas paredzētas intensīvai ādas mitrināšanai un atjaunošanai!

Video

Raidieraksts ''Inovācijas veselībā'': veselības tehnoloģijas un to pieejamība

Raidieraksts ''Inovācijas veselībā'': veselības tehnoloģijas un to pieejamība

Kā notiek veselības tehnoloģiju izvērtēšana? Kādas Eiropas labās prakses veselības jomā būtu vērtīgi ieviest Latvijā? Un vai Latvija aktīvi pārņem dažādas inovācijas, tai skaitā veselības tehnoloģiju jomā? Uz šiem un citiem jautājumiem raidieraksta "Inovācijas veselībā" sērijā atbildēja Zāļu valsts aģentūras direktorei Indra Dreika.

Produktu testi

Testa rezultāti: OceanMin – minerālvielu komplekss ūdenim

Testa rezultāti: OceanMin – minerālvielu komplekss ūdenim

Medicine.lv redakcija jūlijā sadarbībā ar zīmolu Coral Club piedāvāja testēt OceanMin – dabīgu dziļūdens minerālvielu koncentrātu jonu formā. Šis minerālvielu komplekss ūdenim ir izstrādāts ikdienas hidratācijas un organisma ūdens un minerālvielu līdzsvara atbalstam. 

Testa rezultāti: dabīgs serums skropstu un uzacu augšanas veicināšanai

Testa rezultāti: dabīgs serums skropstu un uzacu augšanas veicināšanai

Jūlijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ZAptieka" piedāvāja testēt serumu skropstu un uzacu augšanas veicināšanai – augu eļļu koncentrātu, kas bagāts ar taukskābēm, fitosteroliem un antioksidantiem. Formula izstrādāta, lai veicinātu augšanu, stiprinātu matu folikulus un palielinātu skropstu un uzacu blīvumu. 

Augu kolagēna dienas un nakts sejas krēms ar mežrozīšu eļļu

Augu kolagēna dienas un nakts sejas krēms ar mežrozīšu eļļu

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt atjaunojošu, mitrinošu, barojošu pretgrumbu sejas krēmu ar vegānu kolagēnu sejai un ādai ap acīm. 

Testa rezultāti: Ēģiptes rukolas eļļa (Eruca sativa)

Testa rezultāti: Ēģiptes rukolas eļļa (Eruca sativa)

Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ZAptieka" jūnijā piedāvāja testēt auksti spiestu Ēģiptes rukolas eļļu, kas ir bioloģiski aktīva augu eļļa ar augstu taukskābju, antioksidantu, sēru saturošu savienojumu un fitouzturvielu koncentrāciju. 

Izstāsti Latvijai veselības receptes