Kāpēc "krakšķ" mugura?

07.09.2014, Dace

Labdien!
Katru reizi, grozoties no viena sāna uz otru vai ceļoties augšā, rodas klikšķoša skaņa (bez sāpēm) muguras lejas daļā (pie astes). Vai par to ir vērts satraukties? Sākās pirms nepilna mēneša. Esmu 8.grūtniecības mēnesī, svara pieaugums ļoti minimāls - sveru mazāk nekā vajadzētu. Mugura ir mazliet šķība - viens gurns augstāks par otru. Periodiski pie slodzes agrāk ir ļoti sāpējuši krusti, bet mugura nav pārbaudīta. Citas locītavas nekrakšķ!

Atbildes


08.09.2014, ginekoloģe Maija Broša, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Labdien!
Satraukties nav vērts, jo tas nenāks par labu grūtniecības gaitai. Pēc dzemdībām tomēr būs jāpārbauda mugurkauls, bet tagad pastāstiet to savam ginekologam vai ģimenes ārstam.


15.09.2014, ginekologs Juris Vītols, "JV Klīnika", SIA

Labdien!
Neko jau šobrīd darīt nedrīkst. Jācenšas saudzēt sevi: kustieties uzmanīgi un neceliet smagumus. Pēc dzemdībām konsultējaties pie vertebrologa. Veiksmi!

Komentāri


ilona 

Ir vērts pārbaudīt vai ir kārtībā asteskauls un pie galvas atlass.. tie ir nozimigi mugurkaula pašsajūtai..Holistiskā terapeite macīja semināros ..Tagad bieži vien mugurkaula specialisti asteskaulam pat nepiervērš uzmanību..tas arī var būt viens no butiskaākajiem ka ir novirzes gurnu /plecu augstumam..( var palūkoties video KERL Toam lekcijas par šo tēmu )

16.09.2014 | 17:55

Pievienot komentāru

Vārds:
* Obligāti aizpilddāmie lauki