Ilglaicīgas sāpes vēderā, nekādi izmeklējumi nav devuši rezultātu, ko darīt?

16.12.2012, valerijs

Labdien!

Jau aptuveni pusgadu man ir sāpes vēdera labajā pusē lejasdalā, tika veiktas visas iespējamās analīzes (asins un urīna), kā arī neskaitāmas pārbaudes - kolonoskopija, kobra utt. Beigu beigās uzstādīja diagnozi - hronisks apendicīts. Veica lapraskopiju un izgrieza apendicītu, nu jau ir pagājušas 10 dienas, bet sāpes nav pazudušas.

Atkārtoti tika veiktas visas analīzes un pārbaudes, bet neko neuzrāda, viss normas robežās.

Simptomi: sāpes jūtamas arī labajā olnīcā, labajā kājā, kā arī labajā pusē mugurai. Esmu bijis pie neirologa un urologa vairākkārt, arī pie ķirurga.
Vakar jau atkārtoti biju Stradiņu slimnīcā, kā jau teicu, viss jau ieprieks tika parbaudits, bet neskatoies uz to, tika veiktas atkārtotas analīzes, mani nosūtīja pie gastrologa un algologa un aizsūtīja mājās, bet es dēļ sāpēm, praktiski staigāt nevaru.

Pēc telefona konsultācijas ar diviem dažādiem ķirurgiem, viens no viņiem teica, lai mēģinu paciest sāpes un tikt līdz ārstiem, ko man slimnīcā lika apmeklēt un ka ātrā palīdzība man nepalīdzēs, tikai vēlreiz uztaisīs izmeklējumus un nosūtīs atpakaļ uz mājām. Otrs ķirurgs ieteica tomēr saukt ātro palīdzību, domāju, tomēr, rīt atkal nāksies saukt "ātros". Vairs pat nezinu, ko darīt, esmu tikai 23 gadus vecs, bet dēļ sāpēm neko nevaru izdarīt, pat pastaigāt.

Palīdziet, lūdzu! Iesakiet, ko man darīt tālāk, savādāk man sāk šķist, ka man iekšā kaut kas uzsprāgs un es nomiršu.

Atbildes


03.01.2013, "Veselības salons 888"

Labdien!

Vienīgais, ko varam Jums ieteikt, ir  atkārtoti griezties pie ķirurga, kurš Jūs operēja.


21.12.2012, Irēna Paturska, ģimenes ārste, "Paturskas I. ģimenes veselības centrs", SIA

Labdien!

Ja Jūs esat atkārtoti izmeklēta un Jums veikta laporoskopiska apendektomija, Jums vēdera dobumā nekas nevar uzsprāgt. Ja mēs nevaram atrast vēdera sāpes avotu, mēs veicam diagnostisko laparoskopiju, kuras laikā ķirurgs no iekšpuses aplūko vēdera dobumu, kas tur ir iekšā, vai viss ir tā, kā vajag. Jums veikta apendektomija, kuras laikā ne tikai izņemts apendiks, bet arī tika pārbaudīts vēdera dobums.
Katru reizi kad Jūs braucāt uz slimnīcu, Jums pārbauda asins analīzi, jo ārstiem jāizslēdz akūto procesu vēderā, kurš nevar norīt ar mierīgo asins ainu bez iekaisuma parādībām.
Bet, ja sāpes turpinās, tālāk jāmeklē cēloni, bet ne vēderā. Ja ginekoloģiski Jūs esat izmeklēta, jāizslēdz endometriozi, tad viss ticamāk Jūsu sāpes ir no mugurkaula, jo sāpes vel izstaro uz labo kāju. Jāiet vēl pie neirologa, jāprasa izmeklēt muguru. Jāveic kompjūtera tomogrāfiju mugurkaulam.
Jūs vārat aiziet vēl pie adatu terapeita. Adatu terapija ļoti efektīvi noņem sāpes.
Un ja izteikti sāp, jālieto pretsāpju zāles, jo tās savukārt noņem ne tikai sāpes, bet viņiem ir arī pretiekaisuma darbība, kas palīdz mugurai.


28.12.2012, Dr.G.Bērziņa, neirologs, fizikālās medicīnas ārsts, rehabilitologs, "Sanare KRC Jaunķemeri", SIA

Labdien!

Mums būtu priekšlikums izvēlēties sev vienu ārstu - ģimenes ārstu vai kādu Jums uzticamu speciālistu, kas Jūs novērotu un palīdzētu tikt skaidrībā gan ar izmeklējumu rezultātiem, gan ar sūdzībām.
Pēc Jūsu teiktā - jau ir radies satraukums un baiļu sajūtas, tādēļ varētu palīdzēt arī psihoterapeits.

Komentāri


Vita  

Es ieteiktu aiziet pie fizioterapeta. Tur tai regjiona ir muskulis ko caurvij daudz nervu zaru, iespējams ka kāds nervu zars ir nospiests, ja muskulis saīsināts.. Katrā gadījumā meiğināts navu zaudēts. Dzirdēju kādu stāstu, ka sievietei izgrieztas abas olnīcas un dzemde, bet izrādās muskuļi bij saīsināti. Un sieviete bij reproduktīvā vecumā.

10.01.2015 | 17:09

Katrīna 

Sveiki! Man ir 12 gadi. Man jau kādu nedēļu sāp vēdera lejasdaļā un pa retai reizei tād spiešanas sajūtu augšdaļā. Zinu ka man ir gastrīds, bet vai tas ir no tā, vai arī no tā ka man viss gatavojas menstruācijām? Šodien no rīta ap 06:00 piecēlos jo ļoti sāpēja vēders. Piecēlos un sāpēja lejasdaļā un labajā pusē. Knapi piespiedu roku pie vēdera un sāpes bija neciešamas. Gribēju izkāpt no gultas tāču ļoti sāpēja. Tad piecēlos un iedzēru ibumetīnu. Un tad jau pēc kādām 5-7 min pārstāja sāpēt, bet pārstāja sāpēt pirms ibumetīna. Tagad itkā pārstāja sāpēt, tikai nedaudz ik pa brītiņam iedur labajā pusē. Paldies! :)

11.03.2015 | 10:54

Kaspars 

Labdien! Redzu gan, ka ir pagājuši gandrīz četri gadi. Man ir tieši tāda pati vaina tagad, jau pirms pusotra gada sākās durstīšana sāna labajā lejasdaļā. Tā nu man tas mēdz pāriet un atkal saasinās. Šoreiz ir pavisam traki, tiešām tā sajūta ir tāda it kā kaut kas uzsprāgs vēderā, lai gan zinu ,ka tā nevar notikt. Visas analīzes ir pilnīgi normālas, apendicīts nav iekaisis pilnīgi nemaz, arī trīce, jeb bruka tā nav. Varbūt atceries, ko īsti Tev atklāja un vari padalīties?

05.07.2016 | 10:10

Nora 

Sāp jau vairāk kā 6 gadus labajā vēdera lejasdaļā,izoperēta labā olnīca un olvads,apendicīts arī pirms 4 gadiem.Slimnīcā esmu bijusi vairākas reizes,vainu atrast nevar?!Kas tas var būt?

07.07.2016 | 12:52

Ilze  

Vai limfmezgli ir bijuši punktēti, tas ir pārbaudīti?? Un kā ar muguras skriemeļiem?? Datortomogramma ir taisīta? Varbūt labāk pie neirologa aiziet...? Jāskatās arī ar ko ģimenē ir slimots!?

15.11.2016 | 19:58

Ilze  

Vai limfmezgli ir bijuši punktēti, tas ir pārbaudīti?? Un kā ar muguras skriemeļiem?? Datortomogramma ir taisīta? Varbūt labāk pie neirologa aiziet...? Jāskatās arī ar ko ģimenē ir slimots!?

15.11.2016 | 19:58

Kleopatra 

Ja ir sāpes vēdera labajā pusē+ vēdeta lejas daļā(olnīcas) jāapmeklē ginekologs. Ir iespēja ka tieši iegurņa problēmas ir cieši saistītas ar nerviem kas atrodas pie ribām labajā pusē. Vēl variants ka nierakmeņi dod sāpes labajā sānā.

17.02.2017 | 11:49

Pievienot komentāru

Vārds:
* Obligāti aizpilddāmie lauki