Norisinās pirmais Baltijas valstu rekonstruktīvās ķirurģijas kongress

Šodien, 22. maijā no plkst. 10:00 Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā norisinās pirmais Baltijas valstu rekonstruktīvās, rokas un estētiskās ķirurģijas kongress.

Eksperti skarbi vērtē pastāvošo zāļu kompensācijas sistēmu un valsts attieksmi pret smagi slimiem pacientiem

Tiesību un medicīnas jomas speciālisti diskusijā par medikamentu pieejamību norāda uz vairākām būtiskām problēmām zāļu kompensācijas mehānismā un aicina valdību neaizbildināties ar līdzekļu trūkumu.

"Vecāku skolas" seminārs par bērnu drošību

Sestdiena, 23. maijs. Plkst. 11.00 "Drošas dzemdības"; lektori: Rīgas Dzemdību nama speciālisti

Vecākiem stāstīs par bērnu drošību

Sestdien, 23. maijā, Ķīpsalā izstādes "Bērnu pasaule 2009" laikā notiks izglītojošs bezmaksas seminārs par bērnu drošību.

Uroloģiskās slimības – nopietns drauds veselībai!

Uroloģiskās saslimšanas ir bieži sastopamas un ieņem būtisku vietu starp visiem cilvēka organisma slimību veidiem. Pie uroloģiskajām saslimšanām pieder - nierakmeņu slimība, nieru un urīnceļu audzēji, funkcionālie traucējumi, urīna nesaturēšana, kā arī urīnceļu iekaisumi un infekcijas.

Rīgā notiks Eiropas galveno zobārstu padomes (CECDO) sanāksme

No 21. – 23. maijam Rīgā notiks Eiropas galveno zobārstu padomes (The Council of European Chief Dental Officers) pavasara sanāksme, kas veltīta mutes veselības situācijai Baltijas valstīs un mobilās zobārstniecības izmantošanai pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā.

Atklās dienas centru bezpajumtniekiem un maznodrošinātajiem

Ceturtdien, 21.maijā plkst.10.00 Katoļu ielā 57 durvis vērs jaunuzceltais pirmais dienas centrs bezpajumtniekiem un maznodrošinātiem iedzīvotājiem.

Koķe atzinīgi vērtē LU iniciatīvu samazināt studiju maksu

Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe atzinīgi vērtē Latvijas Universitātes (LU) iniciatīvu – savā deviņdesmitās jubilejas gadā samazināt studiju maksu studentiem, kuri studijas uzsākas šā gada 1.septembrī.

20.maijā notika Eiropas Cilvēktiesību tiesas (Tiesa) Lielās palātas apelācijas tiesas sēde lietā Kononovs pret Latviju

Vasīlijs Kononovs pieteikumu Tiesā iesniedza 2004.gadā, sūdzoties par vairākiem Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas iespējamiem pārkāpumiem.

Darba dienu 22. jūnijā pārcels uz 27.jūniju

Saskaņā ar pagājušajā gadā pieņemto valdības lēmumu pirmdiena, 22.jūnijs, tiek pārcelta uz sestdienu, 27.jūniju.