Vienas dienas kontaktlēcas visdažādākajiem gadījumiem

vienas_dienas

Kā vienas dienas kontaktlēcas atšķiras no mēneša nomaiņas kontaktlēcām? Pavisam vienkārši – vienas dienas jeb vienreizlietojamās kontaktlēcas jūs no rīta ieliekat acīs, bet vakarā izmetat ārā, atšķirībā no ikdienas kontaktlēcām, kuras ik vakaru ir jātīra, kā arī jāprot tās pareizi uzglabāt. Vienas dienas kontaktlēcas ir zelta vidusceļš gan no ērtības, gan veselības viedokļa, tāpēc tās izvēlas ne tikai aktīva dzīves stila piekritēji un vienmēr steidzīgie cilvēki, bet arī tie, kuriem brilles un ikdienas lietošanas kontaktlēcas sagādā diskomfortu. 

Lūk, astoņas priekšrocības, kas liecina par labu vienas dienas kontaktlēcām! 
• Vienas dienas kontaktlēcas tiek uzskatītas par vissterilākajām, jo šīs lēcas jūs saņemat noslēgtā iepakojumā, bet pēc lietošanas tās izmetat, tādējādi būtiski samazinot infekciju risku.
• Šīs lēcas uzskatāmas par visveselīgākajām arī tādā ziņā, ka uz tām neuzkrājas olbaltumvielas, kā tas mēdz gadīties ar ikdienas lietošanas lēcām.
• Vienas dienas kontaktlēcas ir ideāli piemērotas tiem, kuru dzīves ritms ir steidzīgs un mainīgs – ja nevarat garantēt, ka jums katru vakaru būs laiks kontaktlēcu tīrīšanai, un neesat drošs, ka vienmēr savlaicīgi būsiet iegādājies lēcu tīrīšanas šķīdumu, tad labāk šo problēmu iespējamību izslēgt jau saknē, lietojot vienas dienas kontaktlēcas, par kuru kopšanu nav jādomā. 
• Ir cilvēki, kuriem ikdienas lietošanas kontaktlēcas pēc kāda laika sāk izraisīt alerģiju vai kairinājumu – arī šādā gadījumā pareizākā izvēle būs vienas dienas kontaktlēcas, kas pasargās acis no šādām alerģiskām reakcijām.
• Cilvēki, kuri ikdienā nēsā brilles, vienas dienas kontaktlēcas izvēlas kā alternatīvu gadījumos, kad brilles vienkārši nav ērtas. Piemēram, piedaloties sportiskās aktivitātēs, dodoties dejot vai vienkārši tad, kad vēlas citiem parādīt savu acu skatienu bez briļļu rāmjiem. 
• Vienas dienas kontaktlēcas ir lielisks veids, kā vispār noskaidrot, vai esat gatavs nēsāt lēcas. Tā noteikti ir pirmā izvēle tiem, kuri ir lēcu lietošanas iesācēji un vienkārši vēlas izmēģināt, kā tas ir – briļļu vietā izvēlēties kontaktlēcas. 
• Arī tiem, kuri lēcas vai brilles nelieto regulāri, vienas dienas kontaktlēcas ir ideāls risinājums, kas neapgrūtina jūsu ikdienu un sniedz nepieciešamo komfortu jūsu acīm tieši tad, kad tas ir vajadzīgs. 
• Vienas dienas kontaktlēcas ir pieejamas arī dažādos toņos un krāsās – tā ir lieliska ideja, kā paspilgtināt savu tēlu kādā pasākumā! Turklāt krāsainās kontaktlēcas ir pieejamas ar dažādiem redzes korekcijai nepieciešamajiem stiprumiem, gan vispār bez stipruma – tādas, kas domātas cilvēkiem, kuri vienkārši vēlas izmēģināt citu acu krāsu. 

Mūsdienās vienas dienas kontaktlēcas ražo no tik mīkstiem un "elpojošiem" materiāliem, ka ir patiešām viegli aizmirst par kontaktlēcu esamību jūsu acīs, taču neatkarīgi no tā, kādu iemeslu dēļ jūs izlemsiet par labu vienas dienas kontaktlēcām, lūdzu, atcerieties, ka tās patiesi ir domātas tikai vienas dienas lietošanai un nevajadzētu šo noteikumu pārkāpt, ja nevēlaties apdraudēt savu acu veselību. Arī gulēt pa nakti nav ieteicams ne ar ikdienas, ne vienas dienas kontaktlēcām, tāpēc noteikti atcerieties tās vakarā izņemt! 

Vienas dienas kontaktlēcas – tas viennozīmīgi ir sterilitātes, ātruma un ērtuma garants, taču atgādinām, ka, izvēloties jebkuras lēcas pirmo reizi, ļoti būtiska ir profesionāla redzes pārbaude un optometrista konsultācija, ko iespējams saņemt, piemēram, manaslecas.lv salonā A’telpā, kur ir pašas modernākās tehnoloģijas redzes pārbaudei un paši draudzīgākie un profesionālākie optometristi, kuri vienkārši un saprotami jums izstāstīs visu, kas attiecas uz vienas dienas kontaktlēcu lietošanu. Un tad jau atliks tikai izvēlēties – manaslecas.lv kontaktlēcu klāsts ir gana plašs, lai kopā ar redzes speciālistu jūs tur atrastu tieši savas ideālās vienas dienas kontaktlēcas! 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Produktu testi

VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

VENOLUX <b>– </b>uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvā testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Testa rezultāti: HealthAid® Evening Primrose Oil – naktssveces eļļa sievietes veselībai un skaistumam

Testa rezultāti: HealthAid® Evening Primrose Oil – naktssveces eļļa sievietes veselībai un skaistumam

 Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – naktssveces eļļu HealthAid® Evening Primrose Oil 1300 mg.

Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvā testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

Uzņēmējs runā

Kā dažādi matraču veidi ietekmē bērna miegu

gultas_un_matra_i___erti.lv

Katram no mums periodiski ir jāizdara izvēle – kur pirkt matraci un kāds mums katram ir nepieciešams. Īpaši svarīga matrača izvēle ir bērniem, jo bērnu matracis ir vieta, kur mazi bērni pavada līdz 16 stundām dienā, kamēr vecāki bērni – līdz desmit stundām dienā.