medicine.lv skaitļos

Lietotāji online91
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Vai iespējams nozagt dzīves harmoniju? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Vai iespējams nozagt dzīves harmoniju?

Pēdējais karš starp cilvēkiem būs karš par patiesību. Šī kara darbība būs ikvienā cilvēkā. Tas būs karš ar personīgo tumsonību, agresiju, aizkaitinātību. Un tikai ikviena cilvēka pārveidošanās pašā saknē var kļūt par sākumu visu cilvēku mierīgai dzīvei. (N.K.Rērihs)
 
2012. gads ir atskaites punkts, kad Kosmisko enerģiju plūsma ceļ vibrācijas visā Saules sistēmā ar Kosmisko jeb dzīvo uguni. Šīs vibrācijas fiziski varēs izturēt tikai tie, kuriem ir sudraba pavediens un zaļais pavediens. Sudraba pavediens savieno dvēseli ar Radītāju, zaļais pavediens nodrošina fiziskā ķermeņa jeb miesas pastāvēšanu. Vēl jābūt atjaunotiem daudzdimensiju cilvēka esības visiem līmeņiem saskaņā ar Kosmiskās Gaismas evolūcijas plānu. 

Cilvēks sastāv no miesas, miesa no matērijas, matērija tiek veidota no Radītāja izelpas jeb viļņu plūsmas, ko austrumos dēvē kā OM skaņu. Visām šīm Radītāja esības izpausmes formām klātesošs ir Radītāja Gars, kurš pavada izpausmes formas darbībā un virzienā. Arī cilvēka fiziskais ķermenis ir Radītāja esības daļa un izpausmes forma. Viss ir vienots Radītājā. Cilvēks vienlaicīgi ir ne tikai miesa, bet arī matērija, kuru redzam kā Gaismas starojumu, Gaismas sfēras vai citādas formas veidā. Var apgalvot, ka tad mēs izpaužamies kā gaismas dievišķā būtība. Matērija veidojas no Radītāja izelpas, kura ir viļņa formā un arī vilnis ir cilvēka esības izpausme. Atšķirības viļņa parametros nosaka katra cilvēka individualitāti, matērija piešķir personības raksturojošos aspektus, miesa ar to visu izpaužas brīvās gribas darbībā. Tāpēc cilvēks ir pats savas laimes vai nelaimes kalējs. 

Fiziskajās pasaulēs brīvās gribas nosacījums rada katram iespēju izpausties pēc savas izvēles. Radītājs grib, lai viņa esības daļas izpaužas, radot jaunas realitātes un dievišķas evolūcijas formas. Tomēr brīvās gribas princips pieļāva radīt arī tos, kuri nostājās pret Radītāja gribu, atsakoties no Gara klātbūtnes, tāpēc viņu esības attālinās no Radītāja sākotnējā izzinošā Gaismas plāna. 

Tiem, kuriem nav gara, nav dvēseles ar sudraba pavedienu, nav savienojuma ar Radītāju, tātad nav arī mūžīgās enerģijas baterijas. Tad sākas lielā zagšana. Tiek zagts visos līmeņos: cilvēku līmenī idejas, īpašums, piederība, atmiņas, laime, atpūta, pat mīlestība. Matērijas līmenī tiek zagta enerģija, dvēsele, pieredze, Gaismas dzirksts, personība, dzīves scenārijs tiek aizvietots ar mistisko "liktenis", iemiesošanās mērķa impulss tiek aizvietots ar iluzorām vēlmēm un baudām. Atmiņas par dievišķo izcelšanos tiek izdzēstas, Absolūtā Patiesība aizstāta ar apgalvojumu, ka cilvēki ir mirstīgi. 

Gan nozagtās individualitātes, gan personības rezultātā fiziskajā pasaulē sajūtas un notikumi ir samērā līdzīgi: cilvēkam it kā vairs nav vietas šajā pasaulē; viņš joprojām ir dzīvs fiziski, bet nav sadarbības ar apkārtējiem – it kā esi un tajā pašā laikā it kā neesi; it kā vari, bet nerodas iespējas; it kā gribi, bet nevari; it kā iesāc, bet nesanāk pabeigt utt.

Ar katru mirkli planētas daudzo un atšķirīgo pamatcivilizāciju formu pārstāvjiem pievienojas visu civilizāciju mākslīgi radītie hibrīdi un kloni. Gaismas dvēseļu cilvēku procentuālā attiecība strauji sarūk. Pēc saņemtās informācijas šis skaitlis uz planētas svārstās 5–10% robežās. Taču problēma vēl dziļāka ir tajā, ka gandrīz puse no šī niecīgā Gaismas cilvēku skaita jau ir apzagti tik ļoti, ka cilvēkiem vairs nav dvēseles, daļai nav arī personības, dažiem nav visu tās aspektu – dvēseles, personības un individualitātes. Miesa jeb cilvēka ķermenis pārstāj eksistēt tikai tad, kad tiek atvienots zaļais pavediens, kurš ar Zemes mātes stihiju enerģiju klātbūtni uztur ūdens, gaisa, zemes, uguns un ētera veidoto ķermeni. 

Gaismas dvēseļu cilvēku skaits, kuri, garīgi pilnveidojoties, ir atjaunojuši prasmi būt vienotā esībā fiziskajam ķermenim ar matēriju, vilni un garu, diemžēl nav daudz. Tad visi lejupejošie un tumsas spēki tiek koncentrēti ap šiem gaismas dvēseļu cilvēkiem, fiziskajā līmenī viņus pazemo, apmelo, šantažē un pat slepkavo. Matērijas līmenī pret gaismas cilvēkiem tiek vērstas reliģiskās un sātaniskās maģijas. Cīņa ir nežēlīga. 

Kad šādas cīņas laikā pārsvaru ņem Gaismu nesošie, tad vecās sistēmas transformācija izpaužas kā klimatiskās kataklizmas, kad pārsvaru ņem tumsas piekritēji – tad tiek iedarbināts karš.

Nākotnē pastāvēs tas, kas pašradīts, balstoties uz cieņas, mīlestības, sirdsapziņas un harmonijas pamata. 

Novēlu Jums apzināties un realizēt savas Dvēseles iemiesojuma Gaismas mērķi, izprast šobrīd notiekošo un iemācīties pašsaglabāties.  

Ar gaismu un mīlestību,
Skaidrīte Aleksejeva, SIA "DVS URANTIJA" vadītāja, MBA maģistre


Rīga, Elizabetes iela 91/93 – 2, durvju kods 2
Tālr. uzziņām: 29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv
www.urantija.lv   

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.