medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Vai esi pārliecināts, ka tev ir dvēsele? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Vai esi pārliecināts, ka tev ir dvēsele?

Ja ir patiesa sirds, tad būs skaistums raksturā.
Ja ir skaistums raksturā, tad mājās būs harmonija.
Kad mājās ir harmonija, tad būs kārtība tautā.
Kad ir kārtība tautā, tad būs miers pasaulē.
Šri Satja Sai Baba

Esam duālisma sistēmā, kur ik dienu mijas ļaunais un labais jeb Tumsa ar Gaismu. Redzamajā pasaulē tā ir ļaunu vai labu cilvēku rīcība. Smalkajā pasaulē tas izpaužas kā Tumsas un Gaismas elementārdaļiņu jeb matērijas sadursme, kur elementārdaļiņas materializējas no domas viļņa. 

Visa esība ir būvēta saskaņā ar zināma veida pakārtotību. Redzamā pasaule ir iluzora, jo tā ir laicīga.Tā rodas un aiziet nebūtībā kā nebijusi. Nebūtībā izplēn vasara, laiks, domas, darbi un cilvēka miesa. Viss nosauktais un nenosauktais saskaldās matērijas elementārdaļiņās no kurām atkal veidojas vasara un dzimstoša koka, dzīvnieka vai cilvēka miesa. Tomēr dažkārt matērijas elementārdaļiņas atgriežas atpakaļ savā sākotnējā nemateriālā formā – enerģijas vilnī. Visus šos procesus uzrauga Sākumu Sākums jeb Radītājs ar sava Gara klātbūtni caur Dvēseli pozitīvam evolūcijas procesam. Gara un Dvēseles klātbūtne laicīgajā pasaulē liecina, ka evolūcija notiek saskaņā ar Augstākā Kosmiskā Saprāta pozitīvo evolūcijas scenāriju. 

Ja kosmiskās telpas daļā, kurā enerģijas vilnis ir izkropļots, matērijas elementārdaļiņas ir pārpolarizētas ar negatīvo vektoru un ir pretrunā ar pozitīvo evolūciju, tad miesā materializējas būtības bez Radītāja Gara klātbūtnes, tātad arī bez Dvēseles un Sirdsapziņas. Tā tas notiek Saules sistēmā un daļēji Piena Ceļa galaktikā. Līdzīgi kā cilvēka ķermenī ieperinās postu nesošās onkoloģijas šūnas, tā arī Kosmiskajā telpā ir ieperinājušies bezdvēseliskie patērētāji.

Ja cilvēku vada Radītāja Gars, tad domu vilnis pārveidojas Gaismas elementārdaļiņā, kas materializējas kā pozitīva cilvēka rīcība redzamās pasaules sajūtās, izpaužas rūpēs un cieņā par līdzcilvēkiem, cēlā darbībā ik uz soļa. Šos cilvēkus sauc par augšupejošajiem. Radītājs caur Garu dod bezgalīgus enerģijas resursus ik katram, kurš savā rīcībā vadās pēc Dievišķajiem ētikas principiem. 

Tomēr ir tādi cilvēki, kurus nevada Radītāja Gars. Viņus vada Tumsas centra saimnieks. Vēl to dēvē arī par elles, pekles, dēmonu, ļaunuma, posta, degradācijas vai nāves saimnieku. Līdzīgi kā kinofilmā Gredzenu pavēlnieks Saurona acs. Pats saimnieks ir agresīvs, mantkārīgs, slavas un varas alkstošs, postošs un apveltīts ar iznīcinošu spēku. Pilnīgs pretstats kosmiskajam Radītājam. 

Tumsas centrs ir laidis pasaulē savus bērnus bez Dvēseles un Gara. No tumsas centra nāk impulss ar programmu iemiesotajiem darboties saimnieka interesēs. Dvēseles un Gara klātbūtnes funkciju veic darbības programma, kas miesā esošajam liek dažādās situācijās būt par enerģijas zadzēju, lai piegādātu dzīvības resursus savam saimniekam. Tumsas kalpi jeb iemiesotie cilvēku ķermeņos ir sava tumsas tēva cienīgas kopijas: agresīvi, mantkārīgi, ļauni un postoši enerģiju zadzēji. Viņu domas un rīcība caur miesu jeb redzamo pasauli ietekmē elementārdaļiņu matēriju pasauli, radot karu un haosu uz pasaules. Juku laikos ir viegli zagt, manipulēt un pat slepkavot tiešā un pārnestā nozīmē. Tumsas pasaule ar tās saimnieku var pastāvēt tikai un vienīgi no enerģijām, kuras piesavinātas no Radītāja pozitīvās evolūcijas resursiem.

Ļaunuma laikmetam atvēlētais periods ar 2012.gada septembri ir noslēdzies. Tas nozīmē, ka Radītājs ir nolēmis Tumsas centra saimnieku izdeldēt no kosmiskās esības kopā ar saimniekam kalpojošajiem jeb lejupejošajiem. 

Vai jums ir priekšstats, ka katrā cilvēkā jābūt Dvēselei? Ja domājat, ka jā - jūs kļūdāties! Dvēsele dzīvo tikai tur, kur ir sirds un apziņa, bet, abus apvienojot, veidojas sirdsapziņa. Kur nav sirds un apziņas, tur nav sirdsapziņas. Tādā cilvēkā nav arī Dvēseles. Tāds iemiesotais cilvēks ir kā robotizēta esības forma ar tumsas centra saimnieka programmu Dvēseles vietā. Šādi cilvēki veikli lieto citu idejas, prasmes, zināšanas utt., taču paši nav spējīgi jaunradīt, jo viņiem nav Gara un Dvēseles.

Ja neprotat saredzēt patiesību smalkajā plānā, paraugieties uz blakus esošajiem cilvēkiem, un, ja gribēsiet, spēsiet atšķirt bezsirdsapziņas jeb bezdvēseļu cilvēkus no cilvēkiem ar Dvēseli. Agresivitāte, egoisms, meli, liekulība, manipulācija utt., ir tumsas pamatelementi, ar ko tiek aizvietota apziņa, sirdsapziņa un Dvēsele. Tieši šādu cilvēku klātbūtnē izsīkst vitalitāte un dzīvesprieks, pazūd spēja apzināties dzīves jēgu, iestājas tukšums tiešā un pārnestā nozīmē. Diemžēl enerģiju zadzēji var būt ne tikai draugu vai darba biedru kolektīvos, bet arī ģimenē.

Novēlu jums apzināties un realizēt savas Dvēseles iemiesojuma dievišķo Gaismas mērķi, izprast šobrīd notiekošo un iemācīties pašsaglabāties. DVS Urantijas draudzīgais kolektīvs cilvēkiem palīdz apgūt Absolūtās realitātes zināšanas dažādās nodarbībās: lekcijās, meditācijās, konsultācijās un profesionālos dziedināšanas seansos. Iespēju robežās prognozējam nākotnes notikumus un laicīgi tiem gatavojamies. Jūs varat ienākt un iekļauties mūsu kolektīvā, ja vēlaties izpausties ar Gaismu un Mīlestību! Ja vēlaties profesionālu dziedināšanu vai izpratni par problēmu cēloni – varam jums palīdzēt!

Ar mīlestību 
Skaidrīte Aleksejeva,
 SIA "DVS URANTIJA" vadītāja 
MBA maģistre

Rīga, Elizabetes iela 91/93 – 2, durvju kods 2
Tālr. uzziņām: 29276118
www.urantija.lv   
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.