medicine.lv skaitļos

Lietotāji online279
Aktīvie uzņēmumi12229
Nozares raksti1461
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE.

Santa, 38 gadi

Par šo produktu uzzināju pavisam nejauši, pamanot draudzenes mājās šo produktu uz galda. Izlasīju etiķeti un tad sāku meklēt internetā vairāk informācijas. Uzmanību pievērsa tas, ka šis produkts ir no auzu pārslām, un, tā kā man ir dzelzs deficīts, pievēršu uzmanību visiem produktiem, kuru sastāvā ir auzu pārslas. Kad izlasīju papildu informāciju, sapratu, ka produkts sekmē arī imunitātes uzlabošanos, zarnu trakta darbību. Vēlos gan ieteikt ražotājiem – mazliet sarežģīti ZOE mājas lapā bija atrast informāciju par to, ko šis produkts dod, to lietojot, tāpēc varbūt šo informāciju varat izcelt vairāk un redzamākā vietā izvietot.

Kad radās iespēja pieteikties uz šī produkta testu, uzreiz pieteicos, lai to izmantotu.

Sākotnēji produkta iepakojums izskatījās tāds interesants, tas ir dzeltenīgs, tāpēc sākumā likās, ka jālieto lielās devās un ka tas garšos kā piens. Kad iepazinos ar produkta lietošanu, sapratu, ka jālieto pa tējkarotei uz glāzi ūdens. Garša un smarža mazliet nomulsināja, jo domāju, ka būs kaut kas līdzīgs piena dzērienam, bet garša bija skābena un smarža līdzīga skābbarībai. Tā kā esmu no tiem cilvēkiem, kas dod priekšroku skābām bērzu sulām, tad varu teikt, ka šis produkts bija līdzīgs tieši šim dzērienam un man ļoti labi garšoja. Izlietoju to ar lielu prieku – visu litrīgo pudeli.

Lietoju vienu reizi dienā, no rīta puses, ielejot tējkaroti šī produkta ūdens glāzē. Protams, rūpīgi centos lietot katru dienu, taču gadījās, ka bija kāda diena ko izlaidu, kopumā lietoju to viena mēneša garumā.

Rezultāts pēc produkta lietošanas, kā arī produkta lietošanas laikā bija tāds, ka vēdera izeju šis produkts patiešām regulē. Protams, imunitāti izvērtēt objektīvi šobrīd nespēju, bet šī produkta lietošanās laikā bija tā kā vairāk spēka un mundruma, ko tiešām pozitīvi varu atzīmēt par šo produktu.

Katrā ziņā pēc šī produkta testa ir vēlme to lietot atkārtoti. Protams, iesaku jau šobrīd šo produktu draugiem, paziņām. 

Kristīne, 36 gadi

Meklējot portālā medicine.lv informāciju par veselības uzlabošanu,

mani uzrunāja piedāvājums testēt  ZOE fermentēto probiotisko dzērienu. Iepazinos ar produkta aprakstu, kā arī vērtīgi bija noskatīties video par produkta īpašībām un lietošanu.

Pieteicos testēt ZOE dzērienu, jo man bija problēmas ar gremošanu – vēders bieži bija uzpūties, dažreiz nedaudz sāpīgs, kā arī mocījos ar aizcietējumiem. Problēmas ar gremošanu ļoti  ietekmēja manu pašsajūtu. Biju jau arī pirms tam lietojusi citus aptiekā nopērkamus līdzekļus, bet uzlabojumi bija īslaicīgi un problēmu neatrisināja. Tāpēc nolēmu notestēt  dzīvo baktēriju probiotisko dzērienu.

Otra mana problēma bija  palielināts svars – gan dēļ mazkustīguma, gan arī dēļ gremošanas problēmām.

Tāpat, pēdējo reizi nododot asins analīzes, bija palielinājies cukura līmenis līdz 6,3, kas pārsniedz pieļaujamo robežu. Saņēmu norādījumus no ģimenes ārstes un papildus nolēmu lietot ZOE dzērienu, lai uzlabotu cukura līmeni.

ZOE probiotiskā dzēriena pudeles dizains ir gaumīgs,  ar dzīvības ziedu. Dzēriena smarža – kā raudzētiem produktiem, skābena un atgādina skābētu kāpostu smaržu.

Kā norādīts – pirmās divas nedēļas pievienoju tējkaroti ZOE dzēriena ūdenim un lietoju pusglāzi pirms un pusglāzi pēc ēšanas, un tā trīs reizes dienā. Sanāca skābens un garšīgs dzēriens.

Jau pirmajās dienās sajutu spēcīgu zarnu trakta tīrīšanās procesu, atbrīvojos no aizcietējuma un vēdera izeja bija biežāka. Jau otrajā nedēļā pašsajūta uzlabojās, jo atbrīvojos no vēdera pūšanās un bija tik viegla sajūta! Sākot ar trešo nedēļu, pievienoju katrā ēdienreizē tējkaroti ZOE probiotiskā dzēriena augu izcelsmes ēdieniem – putrai, zupām, dārzeņu sautējumiem, salātiem, augļiem. Viss bija garšīgi un nejutu garšas izmaiņas.

ZOE probiotiskā dzēriena lietošana ir vienkārša un ērta. Vairāk nekā pēc mēneša ZOE dzēriena lietošanas gremošana ir uzlabojusies un problēmas vairs nerada. Pašsajūta ir brīnišķīga! Priecē arī tas, ka esmu atbrīvojusies no 3 kilogramiem, lietojot tikai ZOE dzērienu, jo jāatzīst, ka sportošani gan laiks neatlika. Paspēju arī veikt atkārtotas asins analīzes – rezultātā cukura līmenis uzlabojies un samazinājies līdz 5,8, kas ir normas robežās.

Izmēģināju arī ZOE dzērienu ārīgi, jo man bija parādījusies nagu sēnīte. Rezultāti ir patiešam ļoti labi, jo nags sāka atjaunoties un nu jau aug skaists, jauns nags bez sēnītes pazīmēm.

Esmu ļoti apmierināta un priecīga par rezultātiem! Turpināšu lietot ZOE probiotisko dzērienu, lai gremošanas sistēma ir vesela, tad arī būs laba imunitāte un pašsajūta.

Paldies par šo vērtīgo dzīvo ZOE dzērienu!

Inese, 41 gads

Par ZOE biju jau dzirdējusi televīzijā, tādēļ, ieraugot piedāvājumu medicine.lv notestēt ZOE produktu, uzreiz pieteicos. Pieteicos ar mērķi sakārtot gremošanas sistēmu, jo video sižetā jau sapratu, ka tas ir ļoti vērtīgs dzīvo baktēriju koncentrāts un tā lietošana ir ļoti vienkārša.

ZOE produktu ir ļoti ērti lietot un uzglabāt. Tā derīguma termiņš ir divi mēneši. Parasti ZOE produktu lietoju pirms ēdienreizēm –  sajaucot vienu tējkaroti dzēriena ar ūdeni, pirms ēšanas izdzerot vienu pusi un otru pusi izdzerot ēdienreizes laikā, kā minēts ieteikumos par lietošanu.

Dzēriena garša ir skābena, bet nav nepatīkama. 

Tas ko varu 100% apgalvot, ka, lietojot ZOE produktu, tika sakārtota gremošanas sistēma un vairs nebija problēmas ar vēdera izeju. 

Par cik man ir paaugstināta kuņģa skābe, īpaši uzmanību pievērsu tam, vai ZOE tiešām normalizē kuņģa skābi. Un jā, sajūtas ir labākas, ir mazinājusies nieze kaklā no rītiem un balss aizsmakums.

Šobrīd ZOE produktu lietoju tikai vienu mēnesi un pēc novērotajām pozitīvajām sajūtām noteikti turpināšu lietot šo produktu. Neesmu vēl izmēģinājusi pievienot produktu tieši pie ēdiena, bet noteikti to izmēģināšu.

Vineta, 31 gads

Vienmēr ar prieku piesakos medicine.lv produktu testiem, jo tiek piedāvāti patiešām vērtīgi produkti. Tā ir ļoti laba iespēja izmēģināt ko jaunu bez maksas, lai saprastu, vai ir vērts tērēt naudiņu par konkrētiem produktiem. Izlasot aprakstu par ZOE probiotisko dzērienu, biju ļoti ieinteresēta, uzrunāja daudzie ieguvumi, ko tas sniedz, īpaši – iespēja uzlabot savu imunitāti, mazināt svaru, uzlabot kuņģa darbību (jo bieži pūšas vēders, kā arī nomoka aizcietējumi), padarīt ēdienu veselīgāku un ikdienā ar organismam nepieciešamajām vielām bagātāku. Kad produktu jau biju saņēmusi, noskatījos arī vairākus video Youtube, kur tika stastīts plašāk par šo dzērienu, un tie mani patiesi iedvesmoja.

Produkta iepakojums likās vienkāršs, bet gaumīgs – rada iespaidu kā par dabīgu produktu. Priecē tilpums – ar to pietiek diviem mēnešiem vai pat vairāk, lietojot minimālo ieteicamo devu (tējkarote dzēriena uz glāzi ūdens vai sulas) katrā ēdienreizē.

Garša dzērienam ir skābena, ļoti atgādina bērzu sulu. Tā kā man bērzu sulas ne visai labi iet pie sirds, dzērienu lietoju ne garšas pēc, bet gan tāpēc, ka tas ir veselībai vērtīgs. Arī smarža man sākumā likās tāda specifiska, pat nezinu, ar ko salīdzināt, bet ar laiku pieradu un vairs par to nedomāju.

Vienubrīd paskatījos, kāds ir dzēriena lietošanas termiņš, un sabēdājos, ka nepaspēšu izlietot, taču video, ko skatījos, bija teikts, ka dzērienu var droši lietot arī vēl ilgi pēc termiņa beigām, ja tiek ievēroti uzglabāšanas nosacījumi.

Kopš saņēmu ZOE līdz šim brīdim dzērienu vēl neesmu izlietojusi, jo lietoju to minimālajā daudzumā – tējkaroti vai divas uz glāzi ūdens, dzerot pusi pirms ēšanas un pusi pēc ēšanas, sanāk aptuveni 3-4 reizes dienā. Dažkārt izdzeru glāzi ZOE dzēriena arī starp ēdienreizēm, lai papildus pabarotu organismu ar dzīvajām baktērijām. Domāju šādā pašā veidā arī lietot turpmāk, kamēr pudele būs galā, tad noteikti iegādāšos vēl šādu dzērienu un sākšu jaukt klāt ēdieniem. Paklausoties un palasot, cik šis produkts ir vērtīgs, noteikti iegādāšos to regulāri, jo man ir svarīga sava imunitāte, kā arī ļoti ceru, ka tas palīdzēs mazināt svaru, kas man ir palielināts.

Līdz šim brīdim tas, ko pamanīju, ka pēc ēdienreizēm vairs nav tik bieži diskomforta sajūta vēderā, nav tāda smaguma, ka bija iepriekš, kā arī vēders pūšas krietni vien retāk. Arī vēders sācis strādāt ievērojami labāk un ar vēdera izeju nav bijušas problēmas. Tas ļoti priecē un vēl vairāk dod stimulu turpināt dzēriena lietošanu! Ieteicu šo dzērienu lietot arī savai mammai un draugam, arī viņi ir ieinteresēti šī produkta lietošanā!

Paldies, ka radījāt tik labu produktu un devāt iespēju pamēģināt to! J

Saiva, 33 gadi

Pieteicos testēt ZOE probiotisko dzērienu, jo bieži nomoka vēdera uzpūšanās pēc ēšanas, kā arī vēders iziet neregulāri, nereti ir aizcietējumi. Vēl viena problēma, kas nomoka ilgstoši, ir blaugznas, bet, kā minēts dažādos informācijas avotos, tai skaitā video sižetos, ZOE palīdz arī cīnīties pret sēnīšu infekcijām. Tāpat biju ieinteresēta samazināt svaru, jo, iespējams, tāpēc, ka uzņemtā pārtika slikti pārstrādājas, svara zaudēšanas centieni nav sevišķi veiksmīgi. Ļoti būtiski, ka ZOE palīdz nodrošināt organismu ar visām nepieciešamajām uzturvielām, jo man neizdodas ikdienā ēst regulāri, kā arī ne vienmēr izdodas pagatavot pilnvērtīgus ēdienus, kas saturētu visas nepieciešamās uzturvielas.

Produkta dizains ir neitrāls, var saprast, ka ražotājs ir koncentrējies nevis uz vizuālo, bet gan uz produkta vertīgumu veselībai; paskatoties uz produktu, uzreiz rodas iespaids, ka produkts ir dabīgs. Pozitīvi vērtēju to, kādā tilpumā dzēriens tiek piedāvāts – ar vienu litru pietiek tiešām ilgam laikam un, ņemot to vērā, produkta cena ir pat ļoti adekvāta.

Lietošana nesagādāja grūtības – izdzert glāzi ZOE dzēriena katrā ēdienreizē jau man ir kļuvis par ierastu rituālu, ko noteikti turpināšu arī pēc pudeles izlietošanas. Lietoju minimālo rekomendēto ikdienas devu – tējkaroti uz glāzi ūdens. Pusglāzi dzēru pirms ēšanas un pusi – pēc. Dažreiz, kad piemirsās pirms ēšanas izdzert, dzēru veselu glāzi pēc ēšanas.

Garša un smarža man sākumā ne īpaši patika, taču pie visa var pierast, turklāt ne vienmēr viss, kas ir veselīgs, ir garšīgs. Domāju, ka garša un smarža ir gaumes jautājums, un kādam varbūt tā pat ļoti patiks. Garša ir skābena, ļoti līdzinās bērzu sulai! Tā kā bērzu sulas cienītājiem šis produkts noteikti patiks! Turklāt ražotājs piedāvā arī citas garšas, ko noteikti pamēģināšu.

Mani novērojumi, ikdienā lietojot ZOE – ievērojami mazinājās vēdera uzpūšanās biežums, pēc ēšanas nebija smaguma sajūtas vēderā, vēders iziet regulāri un bez grūtībām, kas savukārt rada pozitīvu efektu uz noskaņojumu ikdienā, jo kuņģis vairs nenomoka. Svars gan vēl nav krities, bet domāju, ka ir jāpaiet ilgākam laikam, lai organisms pierastu, ka tiks regulāri lutināts ar vērtīgām uzturvielām, ko nodrošina ZOE. Par imunitāti gan nevaru dot objektīvu viedokli, jo pati par sevi neesmu sen ne ar ko slimojusi, iespējams, tāpēc, ka lietoju papildus arī citus vitamīnus un cenšos bieži uzturēties ārā, svaigā gaisā. Pamēģināju lietot ZOE arī ārīgi – ZOE un ūdens maisījumu iemasēju galvas ādā un paturēju pāris minūtes, lai saprastu, vai tas palīdz pret blaugznām. Blaugznas tiešām ir mazinājušās, bet, tā kā šo eksperimentu veicu tikai nesen, tās vēl nav pilnībā pārgājušas. Noteikti turpināšu veikt šādas procedūras galvas ādai. Tāpat liku ZOE kompreses uz kāju ādas – dienu vai pāris pēc skūšanās man parasti stipri iekaist kāju āda, tāpēc vēlējos izmēģināt ZOE spēju veicināt dzīšanas procesus. Biju patīkami pārsteigta – apsārtums uz ādas mazinājās jau pēc pusstundas ZOE kompreses paturēšanas uz bojātās ādas virsmas! Kā arī dzīšanas process bija krietni īsāks! Tāpēc viennozīmīgi – ZOE ir tiešām SUPER labs produkts! Noteikti iesaku to visiem! Liels paldies!

ZOE tiek pārdots interneta veikalā www.zoeprodukti.lv, kā arī veikalā Rīgā, Katoļu ielā 19.

SIA "Veselības veikals"
Adrese: Katoļu iela 19, Rīga, LV-1003
Tālrunis: 
+371 66778877
Mājaslapa: www.zoeprodukti.lv
E-pasts: info@akvavita.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

RUUTe dabiska eļļa, cietais šampūns un kondicionieris veseliem un mirdzošiem matiem

RUUTe dabiska eļļa, cietais šampūns un kondicionieris veseliem un mirdzošiem matiem

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar zīmola RUUTe® izveidotāju Inesi Vasiļevsku piedāvā testēt matu kopšanas komplektu – dabisku eļļu veseliem matiem, cieto šampūnu ar zilajiem māliem un kondicionieri mirdzošiem matiem ar rabarbera ekstraktu.

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Testa rezultāti: Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

Aloe Body Lotion – labākais ķermeņa losjons 2022. gadā

Aloe Body Lotion – labākais ķermeņa losjons 2022. gadā

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar Alveja.lv piedāvā izmēģināt 2022. gada labāko ķermeņa losjonu ar alveju "Aloe Body Lotion".

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Testa rezultāti: CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvāja testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Uztura bagātinātājs "Mamita", dr. V. Veisas viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs grūtniecēm "Mamita" ir neaizstājamu omega -3 taukskābju komplekss vienā kapsulā. Vai grūtniecēm papildus jālieto vitamīni, atbild ginekoloģe, dzemdību speciāliste Vija Veisa.

Intas Dinsbergas klīnika – integrēta pieeja sievietes veselībai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Intas Dinsbergas klīnika – integrēta pieeja sievietes veselībai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.