medicine.lv skaitļos

Lietotāji online123
Aktīvie uzņēmumi12712
Nozares raksti1396
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Šķidrais hlorofils imūnsistēmas stiprināšanai un organisma attīrīšanai no toksīniem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Šķidrais hlorofils imūnsistēmas stiprināšanai un organisma attīrīšanai no toksīniem

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Nature's Sunshine Products" piedāvāja testēt šķidro hlorofilu, uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai un organisma attīrīšanai no toksīniem.

 
Inta, 30 gadi
 
Maijā man bija iespēja testēt zīmola Nature's Sunshine Products uztura bagātinātāju - šķidro hlorofilu imūnsistēmas stiprināšanai un organisma attīrīšanai no toksīniem. Pieteicos produkta testam, jo pēc ziemas jutos nogurusi, trūka enerģijas. Arī ikdiena pēdējos mēnešus kļuvusi "neveselīgāka". Līdz ar pastiprināto slodzi darbā arvien mazāk laika atliek fiziskām aktivitātēm, pastaigām svaigā gaisā, turklāt arī ēdienkarte vairs nav tik daudzveidīga - neatliek laika gatavot. Tas viss, protams, nepaliek bez sekām - jutu, ka pasliktinās kā veselība, tā pašsajūta. Bez šaubām ar uztura bagātinātājiem vien nebūs līdzēts, tāpēc paralēli šķidrā hlorofila lietošanai nolēmu arī veikt izmaiņas savos ikdienas ieradumos. 
 
Produkta iepakojums ir neitrāls, lietošanas nosacījumi - pietiekami skaidri. Vienu tējkaroti hlorofila atšķaidīju ar glāzi ūdens un dzēru aptuveni pusstundu pirms maltītes. Lielākoties preparātu lietoju divas reizes dienā (pirms pusdienām un vakariņām), jo no rītiem - tukšā dūšā - to dzert nepatika. Produktam ir samērā specifiska garša, tomēr pēc pāris lietošanas reizēm pie tās jau biju pieradusi. Paralēli centos dienā nostaigāt vismaz piecus tūkstošus soļu, vismaz pusstundu sportot un vairāk gatavot mājās, tādējādi ēdot veselīgāk.
 
Pirmos rezultātus sāku just aptuveni pēc nedēļas. Ja iepriekš visas dienas garumā jutos miegaina un nogurusi, tagad bija vairāk enerģijas un labāks noskaņojums. Pazuda galvassāpes, kas iepriekš mani nomāca pēcpusdienās, uzlabojās miega kvalitāte un pašsajūta kopumā. Esmu patīkami pārsteigta par to, ka uzlabojumu bija tik daudz! Šķiet, ka produktam ir nevis kāds viens noteikts efekts, bet tas pozitīvi iedarbojas uz organismu kopumā, uzķerot trauslākās vietas un palīdzot sasniegt vēlamo efektu. Noteikti lietošu šo uztura bagātinātāju vēl! Paldies par doto iespēju!
 
Dace, 30 gadi
 
Par hlorofila vērtīgajām īpašībām biju pirms tam lasījusi, bet nebija informācijas par hlorofila produktiem, ko varētu lietot. Pateicoties portālam medicine.lv, varēju iepazīties ar zīmola "Nature's Sunshine Products" piedāvāto šķidro hlorofilu. Patiesībā pirms tam nebiju dzirdējusi pat šo zīmolu un tā piedāvātajiem produktiem. Un ļoti priecājos par iespēju uzreiz izmēģināt šo uztura bagātinātāju.
 
Vēlējos izmēģināt šķidro hlorofilu, jo pirms tam biju pārslimojusi vīrusu un šobrīd vēl bija novērojamas komplikācijas. Man bija nepatīkams klepus un arī gremošanas problēmas. Kā arī pēc garās un grūtās ziemas bija novājināta imunitāte, trūka enerģijas un spēka. Un vēl bija sajūta, ka vajadzētu organismu attīrīt no toksīniem, kā arī medikamentu lietošana ir atstājusi savu negatīvo ietekmi.
 
Uztura bagatinātājs ir vidēja izmēra pudelē, lai pietiku mēnesim, un ar gaumīgu dizainu. Lietoju šķidro hlorofilu trīs reizes dienā pusstundu pirms ēšanas, atšķaidot ar 200 ml ūdens. Smarža patīkama, uzreiz sajutu piparmētru un dabīgo zaļo augu smaržu.
Dzēriens sanāca tumši zaļš, patiesībā garšīgs un uzmundrinošs, varēja sajust piparmētras atsvaidzinošo garšu. Man iepatikās pirms katras ēdienreizes izbaudīt zaļo vitamīnu dzērienu. Pēc atvēršanas uztura bagātinātāju turēju ledusskapī.
 
Lietojot šķidro hlorofila dzērienu, sākumā sajutu, ka organisms sāk attīrīties.  Biežāk apmeklēju labierīcības un pēc kāda laika samazinājās tūska. Attīrījās arī plaušas, vieglāk izdevās izklepot visu, kas tur bija sakrājies. Kad biju visu pudeli jau izlietojusi, rezultātā izdevās atbrīvoties no iekaisuma. Organisms ātrāk atguvās pēc slimošanas. Pašsajūta uzlabojās, atguvu enerģiju, spēku un dzīvesprieku. Plānoju lietot šo vērtīgo uztura bagātinātāju, lai turpinātu uzlabot imunitāti. Un apzinos, ka neuzņemu pietiekami daudz zaļo augu ar pārtiku, tāpēc zaļais hlorofils ir ļoti noderīgs.
 
Paldies medicine.lv par iespēju iepazīties ar šķidro hlorofilu! Paldies "Nature's Sunshine Products" par šo vērtīgo uztura bagātinātāju, kas palīdz mums būt veseliem un dzīvespriecīgiem!
 
Kitija, 32 gadi
 
Pieteicos šķirdrā hlorofila testēšanai, jo, pirmkārt, piesaistīja produkta nosaukums - nekad nebiju dzirdējusi par šādu produktu un ka to lieto kā uztura bagātinātāju. Bet, palasot aprakstu par šo produktu, sapratu, ka tas apveltīts ar daudz veselībai vērtīgām īpašībām, kā arī uzrunāja tas, ka tas ir universāls, jo var lietot gan iekšķīgi, gan ārīgi.  Visvairāk manās interesēs bija attīrīt savu organismu no toksīniem, jo pēdējos mēnešus mans dzīvesveids nav īpaši veselīgs, esmu pārstājusi dzert ūdeni tik, cik dienā būtu nepieciešams, kā arī ēdiens tiek gatavots pārsvarā "uz ātro", arī kustību un laika pavadīšanas svaigā gaisā kļuvis mazāk, jo pēdējo mēnesi divus ir palielinājies darba apjoms, kā rezultātā nevaru atrast spēku sportiskām aktivitātēm (iepriekš katru dienu trenējos uz eliptiskā trenažiera, kā arī pāris reizes nedēļā braucu ar velosipēdu) un pastaigām ārā; strādāju  bieži arī brīvdienās.
 
Tāpat vēlējos parūpēties par savu kuņģa-zarnu traktu, jo iepriekš aprakstītās situācijas rezultātā bija jūtamas sekas arī kuņģī - tas bieži uzpūtās un bija problemātiska vēdera izeja. Jāsaka godīgi, ka man ir tāds niķis kā smēķēšana, kā rezultātā, protams, arī vispārējā pašsajūta, zobu un mutes dobuma stāvoklis raisa satraukumu. Būtībā viss, kas aprakstīts par šķidrā hlorofila iedarbību, man ir aktuāli, tāpēc interese pamēģināt šo produktu bija liela.
 
Produktam ir diezgan lakonisks dizains, un pirmajā brīdī pat, ja nebūtu lasījusi aprakstu, nevarētu saprast, kas tas ir un kam domāts, un, visticamāk, nepievērstu uzmanību (aptiekā neesmu manījusi šādus produktus, iespējams, jo nemaz nezināju par ko tādu). :) Taču produkts ir optimāls lietošanai mājās, vienīgi dozēt to nebija ērti, man mūždien šis šķidrums, lejot to karotē, notecēja gar pudeles kakliņu vai uz galda, un, tā kā tas ir intensīvi zaļā krāsā, tad to uzreiz prasījās notīrīt. Pēc tam jau sapratu, kas un kā, un hlorofilu karotītē lēju tikai virs izlietnes. Tomēr iesaku ražotājiem padomāt par to, lai šī produkta dozēšana būtu ērtāka. 
 
Lietoju šķidro hlorofilu 1-2 reizes dienā, atšķaidot vienu ēdamkaroti ar 200 ml ūdens. Sākumā biju piesardzīga, jo nesapratu, pēc kā produkts var garšot. Bet man par brīnumu tam ir tīri patīkama garša - kā aukstai piparmētru tējai, līdz ar to nebija nekādas nepatīkamas sajūtas to dzert. Tāda atsvaidzinoša garša. Vēl gan nav izdevies šķidro hlorofilu izmēģināt ārīgai lietošanai, bet, tā kā diezgan taupīgi šo produktu lietoju un ne vienmēr sanāk katru dienu par to atcerēties, tad man vēl joprojām tas ir palicis, līdz ar to noteikti, kad būs izdevība, pamēģināšu.
 
Izmaiņas, ko pamanīju vislabāk, ir tādas, ka vēders sācis justies labāk, tik bieži vairs neuzpūšas, kā arī vēdera izeja ir normalizējusies. Tāpat kļuvis vairāk enerģijas un vispārējā pašsajūta uzlabojusies, ko pat grūti tā niansēti aprakstīt. Vienkārši jūtos labāk, pat neskatoties uz to, ka dzīvesveids kļuvis neveselīgāks. Protams, es arī cenšos  sekot vairāk līdzi tam, ko ēdu, kā arī izmisīgi cenšos atrast laiku fiziskām aktivitātēm, pagaidām gan ne īpaši veiksmīgi. Vēl, par cik smēķēju un pēdējā laikā mazāk uzturos svaigā gaisā, lietojot šķidro hlorofilu, sirds un prāts ir mierīgāki, jo zinu, ka lietoju līdzekli, kas veicina organisma atindēšanu, izvada toksīnus, pabaro organismu ar skābekli un vispār normalizē organisma darbību. Taču apzinos, ka paļauties tikai uz šo produktu un pašai neko nedarīt - noteikti nedrīkst. Esmu apmierināta ar šķidrā hlorofila lietošanas pieredzi un man šķiet, ka tad, kad tas beigsies, es labprāt nopirkšu vismaz vēl vienu šādu pudelīti. Paldies liels!
 

Dace, 37 gadi

Šķidro hlorofilu vēlējos izmēģināt, jo jau iepriekš biju šādu līdzekli lietojusi gan tablešu, gan pulvera veidā, bet nekad šķidrā veidā, tāpēc gribēju salīdzināt.

Iepakojums ir gana vienkāršs un viegli lietojams. Manuprāt ir diezgan ērti, ka jālieto pa 5 ml trīs reizes dienā.

Tomēr diemžēl produktu sanāca lietot vien pāris reizes, jo negāja pie sirds produkta garša un ar to nesadraudzējos. Līdz ar to iedarbību novērtēt ir grūti. Taču labi, ka produktu var lietot arī ārīgi, to noteikti mēģināšu, kad radīsies tāda nepieciešamība.

Paldies!

Evita, 48 gadi
 
Dzīvojot galvaspilsētā un pastāvīgi esot piesārņotajā un piedūmotajā gaisā, organismā uzkrājas toksīni un citas kaitīgas vielas. To var just, jo uz vasaras pusi samazinās imunitāte, vieglāk pielīp dažādas infekcijas un klepus. Tādēļ bieži meklēju veidus, kā organismu bagātināt ar skābekli un enerģiju. Portālā medicine.lv testējamais produkts šķidrais hlorofils piesaistīja, jo tas ir dabas radīts antioksidants, kas bloķē radikāļus, aizsargā šūnas un stiprina imūnsistēmu. To lietojot, šūnas piesātinās ar skābekli, liekot visam ķermenim pastiprināti elpot.
 
Baltajā pudelē šķidrums ir tumši zaļā krāsā, ar piparmētras svaiguma garšu. To lietoju trīs reizes dienā, atšķaidot glāzē ūdens. Pēc atvēršanas uzglabāju ledusskapī, kā norādīts instrukcijā.
 
Izmaiņas pamanīju pēc aptuveni nedēļas regulāras lietošanas. Pilnībā pārgāja izteiktais rīta nogurums un nespēks, manāmi uzlabojās darbaspējas.
 
Iesaku šo līdzekli imunitātes un vispārējās veselības uzlabošanai un profilaksei! Paldies!
 
 
Nature's Sunshine Products LV

 +371 20023085
nsplatvia@inbox.lv 
 https://lv4294616.e-naturessunshine.com/

Produktus var iegādāties: https://e-naturessunshine.com/shop/products/1/3,skidrs-hlorofils-475-6-ml.html

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Lai pēdu āda būtu veselīga un maiga, par to jārūpējas katru dienu. Apimi pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu ir piemērots pēdu ādas kopšanai ikdienā.

Aktuālie piedāvājumi

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Vasarās kondicionieri bieži tiek izmantoti ne tikai birojos, veikalos un automašīnās, bet arī mājās. Taču, lai neiedzīvotos veselības problēmās, pats svarīgākais – kondicionieri lietot pareizi! Par būtiskām lietām, kas noteikti jāņem vērā, stāsta LOR Klīnikas otolaringoloģe, profesore Ligija Ķīse.

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziedniece, gaišreģe Diāna Audra iesaka meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai, ko var veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvāja izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Raidījums "Izstāsti Latvijai"  sveic savus ilgstošos partnerus DR. MAURIŅA KLĪNIKU 10 GADU JUBILEJĀ! Lai netrūkst ne darba, ne panākumu vēl daudzus gadus!

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA “Cilmes šūnu banka” ir “FamiCord Group” pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada, kas ir lielākā cilmes šūnu banka Eiropā. Uzmanību, topošās māmiņas! Jūsu lēmums par nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanu ir ļoti svarīgs gaidāmā bērniņa dzīvē! Uzziniet vairāk, lai izdarītu pārdomātu izvēli!