"Rietumu klīnika" – progresīva un mūsdienīga klīnika visai ģimenei

Rietumu klinika

Muguras sāpes, locītavu iekaisumi, smagas, sāpošas un pietūkušas kājas, traumu vai pārslodzes izraisīti bojājumi un citas balsta un kustību sistēmas problēmas – tās ir vienas no mūsdienās izplatītākajām pacientu sūdzībām. Visbiežāk cēlonis šīm problēmām ir mazaktīvs dzīvesveids vai tieši pretēji – pārāk liela fiziskā slodze vai neuzmanība, nodarbojoties ar sportu, cilājot smagumus vai veicot fiziski smagu darbu. Šādos gadījumos izšķirošs ir ārsta traumatologa-ortopēda profesionālais padoms, pēc kura var vērsties "Rietumu klīnikā" – specializētajā traumatoloģijas, ortopēdijas un ķirurģijas privātklīnikā, kurā pacientu ārstēšanu un profilaksi nodrošina visā Latvijā atzīti un populāri speciālisti. Klīnikā pacientus laipni uzņem arī citi nozares speciālisti, kas var palīdzēt ar neiroloģiju, reimatoloģiju, fizioterapiju un uzturu saistītos, kā arī daudzos citos veselības aprūpes jautājumos, kuru loks aizvien aktīvi turpina paplašināties.

Klīnikas pirmsākumi

"Rietumu klīnika" ir privāta ambulatorā medicīnas iestāde, kas savu darbību uzsāka 2011. gadā, kad to dibināja valsts mērogā atpazīstami un pieredzes bagāti ārsti traumatologi-ortopēdi. Sākotnēji privātklīnikas galvenā specializācija bija traumatoloģija, ortopēdija un ķirurģija, taču 2018. gadā klīnikas vadība tika nodota tās jaunajiem īpašniekiem uzņēmējiem Aleksandram Mežeckim un Kristam Zubačam, kas turpina ārstu aizsākto, aktīvi attīstot un pilnveidojot medicīnas iestādes piedāvājumu, lai pacientiem vienuviet varētu nodrošināt vēl plašākas ārstēšanas un profilakses iespējas.

Klīnikas ārstu un speciālistu komandu vieno aktīvs darba spars un neviltots prieks par iespēju palīdzēt iedzīvotājiem uzlabot savu veselības stāvokli. "Mēs vienmēr cenšamies palīdzēt ikvienam klīnikas apmeklētājam rast efektīvāko un saudzīgāko risinājumu veselības problēmu novēršanā," pauž Rietumu klīnikas pārstāve. Vislielāko gandarījumu klīnikas kolektīvam sagādā pacienti, kas atgriežas, lai pateiktu lielu paldies par viņiem veltītajām rūpēm un dāvāto iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi bez veselības sarežģījumiem.

Kādu medicīnisko palīdzību var saņemt "Rietumu klīnikā"?

"Rietumu klīnikas" speciālistu komandu veido pieredzējuši operējošie dakteri, līdz ar to pacienti šeit var saņemt profesionālas un kvalitatīvas ārstu rekomendācijas par ārstēšanās gaitu gan pirms, gan pēc operācijām. Ārstniecības iestādē tiek veiktas arī visas nepieciešamās profilaktiskās un pēcoperāciju manipulācijas, lai pacienta atveseļošanās būtu iespējami efektīvāka un viņš varētu ātrāk atgriezties savā ierastajā dzīves ritmā, tikai jau bez sūdzībām par sliktu pašsajūtu un veselības problēmām.

Šobrīd pacientiem ir pieejama ambulatora medicīniskā palīdzība tādās veselības aprūpes jomās kā traumatoloģija, ortopēdija, vertebroloģija, ķirurģija, reimatoloģija, dermatoloģija, proktoloģija, neiroloģija un neiroķirurģija. Tāpat pacientus laipni uzņem uztura speciālists, kas atbilstoši pacienta veselības stāvoklim sniedz pareiza un veselīga uztura rekomendācijas, kuras ir noderīgas cilvēkiem ar gremošanas traucējumiem, diabēta un sirds slimību pacientiem, tiem, kam ārsts atveseļošanās nolūkos noteicis īpašu uztura režīmu, vai vienkārši cilvēkiem, kas vēlas kontrolēt svaru un uzlabot ķermeņa aprises. Tomēr, lai uztura speciālista konsultācija būtu maksimāli efektīva un veicinātu pacienta veselības stāvokli, neradot nekādas komplikācijas, speciālists vienmēr atgādina, ka pirms vizītes ir svarīgi konsultēties ar savu ģimenes ārstu, kas pārzina konkrētā pacienta slimības vēsturi. "Rietumu klīnikā" iespējams apmeklēt arī fizioterapeitu, kas strādā ne tikai ar pieaugušajiem, bet arī ar zīdaiņiem, izmantojot dažādas tehnikas un metodes vēlamo rezutātu sasniegšanai.

"Rietumu klīnikas" medicīnisko pakalpojumu klāsts strauji paplašinās un jau drīzā nākotnē pacientiem papildus būs pieejami arī cita profila medicīniskie pakalpojumi. Kā pastāstīja klīnikas pārstāve, kā viens no jaunumiem tiks piedāvāta intravenozā terapija, kas efektīvi palīdz cīnīties ar daudzām saslimšanām un veselības traucējumiem, piemēram, migrēnu, rehidratāciju jeb organisma atūdeņošanos, bakteriālajām infekcijām, vitamīnu un minerālvielu deficītu, drudzi un citām, veicinot organisma ātrāku atlabšanu, kā arī zaudēto spēku un enerģijas atjaunošanu.

Veselība, kā zināms, ir labākā dāvana, tāpēc, lai parūpētos par savu tuvinieku veselību un labsajūtu, "Rietumu klīnikā" tiek piedāvāta lieliska iespēja – iegādāties skaisti noformētu dāvanu karti jebkuriem veselības aprūpes pakalpojumiem. Dāvanu karte var būt par jebkuru summu un ir derīga vienu gadu, turklāt to var izmantot arī pa daļām.

"Rietumu klīnikas" ārsti dodas veselības aprūpes labdarības izbraucienos

"Rietumu klīnika" sniedz iespēju saņemt profesionālu ārsta padomu ne tikai Rīgas iedzīvotājiem, bet arī cilvēkiem no citiem reģioniem. Ik gadu, pateicoties klīnikas traumatologa-ortopēda Kaspara Ūdra aizsāktajai iniciatīvai, tiek rīkoti labdarības izbraucieni uz Jelgavu, Jēkabpili, Saldu, Siguldu un citām Latvijas pilsētām, lai cilvēkiem, kuriem ir ierobežotas iespējas tikt pie ārsta, bez maksas sniegtu rekomendācijas veselības saglabāšanā un uzlabošanā, kā arī nodrošinātu palīdzību veselības problēmu gadījumos. Šim mērķim tiek atlasīta ārstu komanda, kas var nodrošināt atbalstu pacientiem iespējami dažādākās veselības aprūpes jomās.

Klīnikas lepnums  – profesionāli, zinoši un iejūtīgi ārsti

Dodoties vizītē pie ārsta uz "Rietumu klīniku", pacienti var būt droši, ka viņiem tiks veltīta nedalīta uzmanība un rūpes. Privātklīnikas ārsti vienmēr iedziļinās ikviena pacienta sūdzībā un rod risinājumu pat sarežģītākajos gadījumos, jo ir svarīgi, lai pacientiem tiktu nodrošināta ārstēšana un profilakse visaugstākajā līmenī. "Rietumu klīnikas" ārstu komanda īpaši izceļas ar to, ka pacientiem tiek piemeklēta iespējami saudzīgāka ārstniecības metode. Ja tiek konstatētas tādas balsta un kustību aparāta slimības vai traumas, ko bieži mēdz ārstēt ar ķirurģisku iejaukšanos, "Rietumu klīnikā" operācija būs pēdējā, ko dakteris ieteiks. Vispirms tiks meklētas citas, mazāk drastiskas pieejas problēmas atrisināšanai, piemēram, fizioterapija. Arī paši pacienti labprātāk dod priekšroku ārstēšanai bez ķirurģiskām manipulācijām.

Īpaši padomāts par pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem

"Rietumu klīnika" ir izvietota vienā stāvā, līdz ar to tiek nodrošināts komforts arī pacientiem, kuriem veselības problēmu dēļ ir grūtāk pārvietoties un/ vai tiek izmantoti tehniskie palīglīdzekļi. Klīnikā tiek veikta arī brūču apkope un pārsiešana, ļoti bieži nāk pacienti pēc operācijām, pārvietojoties ar kruķiem vai citiem palīglīdzekļiem, tāpēc ir būtiski, lai viņiem nebūtu sarežģīti nokļūt pie sava ārsta un būtu iespējami mazāk lieku kustību, kas varētu ietekmēt pacienta stāvokli. Arī klīnikai paplašinoties, tiek domāts par to, lai visi pakalpojumi būtu ērti pieejami vienā stāvā.

Kas jāņem vērā, dodoties pie daktera?

Pierakstīties ārsta vizītei ļoti ērti un vienkārši var "Rietumu klīnikas" mājaslapā, kā arī, zvanot uz reģistratūru. Lai ārsts apmeklējuma laikā varētu gūt labāku priekšstatu par pacienta veselības stāvokli un izprast viņa sūdzības, pacienti tiek aicināti vienmēr ņemt līdzi visus iepriekš veikto izmeklējumu rezultātus. Tikai tā ārsts spēs piemeklēt visatbilstošāko un efektīvāko ārstēšanas metodi, un ārsta vizīte būs pilnvērtīgāka.

Vērts zināt, ka klīnikā darbojas speciāla norēķinu sistēma "Smart Medical", kas ir savienota ar Valsts ieņēmumu dienestu. Līdz ar to, norēķinoties par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem, čeks uzreiz tiek iesniegts VID, un pacientam nav lieki jākrāj maksājumu dokumenti, kā arī pašam jātērē laiks, pievienojot tos gada ienākumu deklarācijai. Tas ir milzīgs laika ietaupījums.

Veselība ir pats svarīgākais, lai dzīvotu kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi, tāpēc arī "Rietumu klīnika" novēl ikvienam rūpēties par sevi ne tikai saslimstot, bet jau laikus novēršot iespējamos saslimšanu riskus! Esiet veseli un laimīgi!

Tuvāk iepazīties ar "Rietumu klīnikas" sniegtajiem pakalpojumiem iespējams klīnikas mājaslapā www.rietumuklinika.lv, kā arī Facebook lapā @RietumuKlinika. Savukārt pieteikties ārsta vizītei var, zvanot uz reģistratūras tālruni +371 67294911 vai +371 25436295, kā arī, izmantojot mājaslapā esošo kontaktformu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Kokaīna bīstamā spēle

Kokaīna bīstamā spēle

Kokaīna lietošana izraisa ļoti spēcīgu atkarību, un tā ir ļoti daudzu nelabvēlīgu seku avots, kas var atstāt iespaidu uz visu turpmāko dzīves kvalitāti. Pat ja ir nācies saskarties ar šo bīstamo vielu, savlaicīgi jāvēršas pie narkologa, lai kopīgi rastu individuālu risinājumu.

Aktuālie piedāvājumi

Pirmās palīdzības kursi – kur atrast?

Pirmās palīdzības kursi – kur atrast?

Pirmās medicīniskās palīdzības kursu apliecības derīguma termiņš ir 5 gadi. Cik daudzi no mums arī atminas kursos apgūto, ja kādu reizi ir bijusi nepieciešamība tos iziet? Kur sākt meklēt, ja šī nepieciešamība vai vēlme ir atkārtoti radusies? 

Medicīniskā izziņa – neatņemama tiesību iegūšanā

Medicīniskā izziņa – neatņemama tiesību iegūšanā

Medicīniskā izziņa autovadītājam ir nepieciešama, lai atzītu vadītāju par tiesisku vadīt transporta līdzekli un viņa veselības stāvokli par adekvātu. Tādā veidā arī pašam vadītājam ir piespiedu iespēja pārliecināties par noteiktiem veselības rādītājiem.

Video

Bērnu onkoloģija Latvijā: Kur vērsties pēc palīdzības? (VIDEO)

Bērnu onkoloģija Latvijā: Kur vērsties pēc palīdzības? (VIDEO)

Jau trešo gadu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Saulaino dienu bibliotēkā BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) organizēja ekspertu diskusiju par bērnu onkoloģiju Latvijā. Šogad diskusijas mērķis bija kopīgi pārrunāt vecākiem pieejamo informatīvo, finansiālo un emocionālo atbalstu bērnu onkoloģisko saslimšanu gadījumā, kā arī sniegt informāciju par ārstēšanas norisi.

Produktu testi

Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2IN1

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvā testēt sausās salvetes kosmētikas noņemšanai ar argana eļļu - SMAKE-UP LINE ARGAN COTTON PLUS SOLUTION 2 IN 1.

Testa rezultāti: "Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Testa rezultāti: "Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr.Pakalns SELECT" piedāvāja testēt produktu iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum.

"Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

"Iceland Moss Spray" – sprejs pret rīkles iekaisumu, aizsmakumu un kairinošu klepu

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr.Pakalns SELECT" piedāvā testēt produktu iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum.

Uzņēmējs runā

Kokaīna bīstamā spēle

depression

Kokaīna lietošana izraisa ļoti spēcīgu atkarību, un tā ir ļoti daudzu nelabvēlīgu seku avots, kas var atstāt iespaidu uz visu turpmāko dzīves kvalitāti. Pat ja ir nācies saskarties ar šo bīstamo vielu, savlaicīgi jāvēršas pie narkologa, lai kopīgi rastu individuālu risinājumu.