medicine.lv skaitļos

Lietotāji online60
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Ko esam nopelnījuši – veselību vai postu? Cilvēka veselība makrovidē : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Ko esam nopelnījuši – veselību vai postu? Cilvēka veselība makrovidē

...Sensenos laikos Baltijas zemē,
Kur teka Daugava līčotiem krastiem,
Kur miežu līdumi liesmoti dega,
Dzīvoja laimīga latviešu tauta... (A.Pumpurs "Lāčplēsis", 1888.g.)

Katra dzīva būtība nosacīti sastāv no divām daļām – fiziskā ķermeņa jeb matērijas un enerģētiskās daļas. Cilvēka slimības un sadzīves problēmas ir viņa domāšanas atspoguļojums. Iemeslu tam, ka vairs nav vesela miesa un vesels gars, ir daudz. Šoreiz pieskaršos tikai vienam, bet kādam kopīgam latviešu tautas iznīkšanas spēcīgam iemeslam.

Tas ir cilvēku radītais NAIDS. Septiņus gadsimtus – vāciešu, zviedru, poļu, lietuviešu, krievu, ebreju un citu nacionalitāšu ietekmes laikā – daļa no latviešu tautas ir kļuvusi par savtīgiem un iztapīgiem pielīdējiem. Šādos apstākļos aug naids gan pret paverdzinātājiem, gan citam pret citu: vieni ienīst kangarus, bet kangari ienīst tos, kas viņus atmasko. Tā mēs ienīstam visus – pat paši savu tautu. Drīz, pavisam drīz pienāks laiks, kad ienīdīsim eiropiešus par to, ka iznīcināja latviskumu un tautsaimniecību mūsu zemē, bet amerikāņus ienīdīsim par to, ka esam pataisīti par viņu interešu kara poligonu. Naids ir pārņēmis pat Gaismas cilvēku prātus, diemžēl it īpaši jauniešus... 

Katrai domai, emocijai vai sajūtai ir atbilstošas vibrācijas. Ja cilvēks izpaužas nodevībā, melos, nenovīdībā, agresijā vai ar gandarījumu indīgi smīn par citu cilvēku vai pat kaimiņzemju ciešanām, sāpēm un neveiksmēm, tad šāds cilvēks uzkrāj zemu vibrāciju enerģijas PAŠA cilvēka smalkajos līmeņos. 

Pēc 2012. gada dzīvā esības forma Zeme ir uzsākusi pasaules galu ļaunumam un postam. Ir iedarbināti visi instrumenti: klimatiskās katastrofas, neārstējamu vai grūti ārstējamu slimību uzliesmojumi, politiskās un ekonomiskās krīzes utt. Jo zemākas vibrācijas cilvēkam, reģionālajai teritorijai, valsts apgabalam un jo lielāka starpība zemajās vibrācijās ar planētas Zeme sirdspukstiem jeb Šūmana vilni, jo intensīvāk planēta vēlās no šāda negatīvo enerģiju nesēja atbrīvoties. Tādā veidā cilvēkā ieslēdzas fiziskā ķermeņa iznīcināšanas sistēma – slimību, neveiksmju un dažādu zaudējumu veidā. Tāpēc daudzas slimības var apārstēt, bet ne izārstēt. Zemes mātei un Kosmosam šie cilvēki nav vajadzīgi...

Latvijas tauta katastrofāli izmirst, jo esam naidīga, ļoti naidīga tauta. Tā ir latviešu tautas slimība, kas Kosmiskajos karmas likumos tiek ņemta vērā kā tautas kopējā īpašība. Saskaņā ar Gaismas evolūcijas plānu naidu nesošajai tautai tajā nav paredzēta vieta...

Kas notiek jūsu emocijās un jūtās? Kā un ko domājat? Kāds naida līmenis ir jūsos pret saviem radiniekiem, kolēģiem, valdību, čigāniem, krieviem, ebrejiem, vāciešiem, citām valstīm utt.? Ja spēsiet godīgi izanalizēt un atbildēt – tad varat saprast, kādas enerģijas krājat un paraudzīties savas dzīves nākotnē, kas jūs tur gaida: enerģijas, no kurām tiek veidots jūsu turpmākais dzīves pamats un notikumi, ieskaitot veselību vai slimības. Kā domāsiet – tā dzīvosiet. 

Tā ir jūsu pašu radītā mikrovide un veselības stāvoklis. Kosmiskie noteikumi visur ir vienoti. No jūsu mikrovides vibrāciju līmeņa ir atkarīgs kurā Kosmiskā vibrāciju līmenī ar savu mikrovidi tiksiet piesaistīti. Tāds tādu atrod. 

Zeme, kā dzīva būtne visādos veidos ir uzsākusi attīrīšanos no cilvēku civilizāciju pastāvēšanas pēc vardarbības principiem, kur atklātā vai slēptākā veidā pastāv vergi un paverdzinātāji pašsaglabājošajā sistēmā. Šajos gados vienpolārās kārtības matrice, kurā galvenais princips ir meli, naids, pakļaušana ar iebiedēšanas un uzpirkšanas metodēm, ir nomainīta ar pozitīvās evolūcijas matrici, kuras pamatā ir harmoniska sadarbība, patiesība, cieņa, viedums un mīlestība. Šī matrice realizācijai Gaismas līmeņos ar pilnu jaudu ir iedarbināta. Viedās tautas saliedējas kopējam labestības mērķim, tikai nelgas nesaprot, ka ir sācies pārmaiņu laiks. 

Katra cilvēka un tautas atveseļošanās mērķim vajadzētu apvienot klasisko medicīnu, dziedināšanu un alternatīvās veselības atjaunošanas metodes.

Novēlu jums apzināties un realizēt savas Dvēseles iemiesojuma dievišķo Gaismas mērķi – piepildīt Dvēseles Kosmisko Zemes uzdevumu!
DVS Urantijas draudzīgais kolektīvs cilvēkiem palīdz apgūt Absolūtās realitātes zināšanas dažādās nodarbībās: lekcijās, meditācijās, konsultācijās un profesionālos dziedināšanas seansos. Iespēju robežās prognozējam nākotnes notikumus un savlaicīgi tiem gatavojamies. Jūs varat ienākt un iekļauties mūsu kolektīvā, ja vēlaties izpausties ar Gaismu un Mīlestību! Ja vēlaties profesionālu dziedināšanu vai izpratni par problēmu cēloni – varam jums palīdzēt!

Ar mīlestību 
Skaidrīte Aleksejeva
SIA "DVS URANTIJA" vadītāja 
MBA maģistre 

Rīga, Elizabetes iela 91/93 – 2, durvju kods 2
Tālr. uzziņām:29276118
www.urantija.lv   
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.