medicine.lv skaitļos

Lietotāji online174
Aktīvie uzņēmumi12726
Nozares raksti1340
Ekspertu atbildes20869
HydraFacial – procedūra starojošai un zīdainai ādai Dr. Mauriņa klīnikā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

HydraFacial – procedūra starojošai un zīdainai ādai Dr. Mauriņa klīnikā

Starojoša, zīdaina āda...
Pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi vasarā pieļauj vien svētku pieticīgu svinēšanu savējo lokā. “Cilvēki parasti sapošas uz dažādiem svinīgiem pasākumiem, kas šogad ir liegti, tomēr īsti vietā būs sevi mazliet uzmundrināt, sasparoties, pievērsties gaišām domām un radīt svētku sajūtu. Par pirmo impulsu ceļā uz šo mērķi var kļūt profesionāli veikta estētiskās medicīnas procedūra – tāda, kas padara ādu starojošu, svaigu un zīdainu, līdz ar to ir prieks uzlūkot sevi spogulī,” saka Lāzermedicīnas klīnikas dermatoloģe Ineta Mauriņa.

Kādu procedūru jūsu klīnikā var piedāvāt cilvēkam, kurš atnācis tieši ar šādu vēlmi – lai āda jau tūlīt izskatītos un justos labāk?
Viena no jaunākajām un pieprasītākajām kosmetoloģijas aparāttehnoloģijām ir HydraFacial, kas, piemērojot individualizētu, konkrētam ādas tipam un novēršamajai problēmai atbilstošu programmu, ir izmantojama praktiski visiem. Šī ir tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus dziļi attīrīt un mitrināt ādu, kā arī papildus individualizēti pievadīt tai nepieciešamās vielas serumu veidā, sekmējot  aizsardzību no ārējās vides faktoriem un atjaunošanu. HydraFacial procedūra ir sevišķi ieteicama pirms kāda svarīga notikuma, pirms svētkiem, kad cilvēks vēlas īpaši sakopt ādu, lai tā izskatītos svaiga un starojoša. Efekts ir redzams jau pēc vienas procedūras, bet, lai iegūtu noturīgu ilgtermiņa rezultātu, sākotnēji vēlamas vismaz 4 procedūras 1 reizi nedēļā, pēc tam uzturošas procedūras 1 reizi mēnesī. HydraFacial procedūra ir ieteicama gan kā ikdienas kosmētiskā procedūra laba ādas stāvokļa uzturēšanai, gan kā palīgmetode, risinot dažādas ādas problēmas.

Uzzināt vairāk par sejas atjaunināšanas procedūru HydraFacial var šeit: https://lazermedicinasklinika.lv/lv/hydrafacial-sejas-kopsanas-procedura 

Kādos gadījumos iesakāt HydraFacial procedūras?
Tās palīdz, ja ir sausa, mitrumu un tvirtumu zaudējusi āda; āda, kuru skārušas vecuma izmaiņas, tostarp krunciņas; taukaina, problemātiska āda, īpaši ar paplašinātām porām; aknes sekas, I un II pakāpes akne; nevienmērīga sejas krāsa un reljefs; āda ar pigmentācija plankumiem. Procedūras palīdz ilgtermiņā uzturēt ādu labā stāvoklī, atvieglo turpmāko ikdienas kopšanu, jo jebkurš krēms, serums vai cits kopšanas līdzeklis, kas tiek uzklāts, iesūcas ādā labāk; vienmērīgāk var uzklāt arī dekoratīvo kosmētiku.


Kādas ir sajūtas HydraFacial procedūras laikā un vai pēc tās ir nepieciešams atlabšanas periods?
Procedūra ir patīkama, varētu teikt – relaksējoša, nerada nekādu diskomfortu. Atlabšanas periods nav vajadzīgs. Atkarībā no ādas tipa 1–2 stundas pēc procedūras var būt neliels apsārtums, kas ātri izzūd.

Kas tiek darīts procedūras gaitā?
Procedūrai izmanto īpašus triju veidu uzgaļus. Unikālā vakuuma aspirācijas sistēma nodrošina seruma nokļūšanu speciālā uzgalī. Procedūrai ir trīs posmi. Pirmais no tiem ir attīrīšana un eksfoliācija (nolobīšana) – āda tiek attīrīta, atmirušās šūnas nolobītas, tādējādi atverot poras un sagatavojot to nākamajam procedūras posmam. Otrais posms ir ekstrakcija jeb dziļā ādas attīrīšana, kad tiek dziļi iztīrītas poras un papildus āda tiek mitrināta. Trešajā posmā āda tiek mitrināta un piesātināta ar antioksidantiem. 

Pateicoties iespējai regulēt vakuuma intensitāti, tiek garantēta procedūras drošība, to var veikt pat cilvēkiem ar ļoti jutīgu ādu. Vakuuma darbības rezultātā tiek iegūts pozitīvais masāžas efekts, uzlabojot ādas mikrocirkulāciju un limfas plūsmu. Atkarībā no tā, kāda programma ir izraudzīta, kā arī saskaņā ar cilvēka ādas stāvokli, papildus iespējams izmantot limfodrenāžu, dimantu mikrodermabrāziju, skābes pīlingu, dažādus serumus, gaismas terapiju ar sarkanu vai zilu LED gaismu.

Skaties, kā notiek HydroFacial procedūra!
Kādos gadījumos šo procedūru nedrīkst veikt? 
Tādu ir pavisam nedaudz: saules apdegums, ādas bojājums veicamās procedūras apvidū, III-IV pakāpes akne, aktīvs infekcijas process veicamās procedūras apvidū, aktīva herpes infekcija veicamās procedūras apvidū, asinsreces traucējumi, atsevišķu medikamentu lietošana un smagas hroniskas slimības. HydraFacial procedūras veic augsti kvalificēti estētikas speciālisti – ārstniecības personas ar medicīnisku izglītību, kuri pirms procedūras izvērtē klienta ādas stāvokli un uzdod nepieciešamos jautājumus par viņa veselību kopumā. Gan vakuuma intensitāte, gan citi parametri ir maināmi, un tos var individuāli pieskaņot konkrētā klienta vajadzībām. Procedūru drīkst veikt arī grūtniecēm un barojošām mātēm. Ar vecāku piekrišanu šo metodi var lietot arī 14–16 gadus veciem pusaudžiem, kuriem problēmas nereti sagādā taukaina āda un viegla akne. 

Jūsu klīnikai raksturīgi, ka ādas problēmu ārstēšanā kombinējat dažādas tehnoloģijas un procedūras. Kādos gadījumos dermatologs var iekļaut  HydraFacial procedūras kopējā ārstniecības shēmā?
Esam pārliecinājušies, ka dažādu tehnoloģiju un dažādu procedūru kombinēšana parasti dod labāku rezultātu nekā tikai vienas atsevišķas metodes izmantošana. Daļai pacientu, kuri nāk pie dermatologa uz konsultāciju un regulārām medicīniskām procedūrām, piemēram, fotoatjaunojošo terapiju, frakcionēto CO2 ādas slīpēšanu, mums ir iespējas piedāvāt arī HydraFacial procedūru. Lāzeru darbības iespaidā āda uz kādu laiku kļūst jutīgāka, sausāka, un tāpēc ideālā variantā mēs iesakām to iepriekš sagatavot – attīrīt no atmirušām raga šūniņām un netīrumiem, iztīrīt poras, papildus mitrināt, tātad ādas stāvoklis jau būs labāks, atnākot uz medicīnsko procedūru, un līdz ar to medicīniskā procedūra dos labāku efektu, it īpaši tas attiecas uz frakcionēto CO2 ādas slīpēšanu, pēc kuras atlabšanas periods ilgst 7–10 dienas. Ja āda būs nekopta, sausa un slikti attīrīta, tad efekts nebūs tik labs un arī atlabšanas periods var ieilgt. Tāpēc ādas sagatavošana ir ļoti svarīga, tāpat kā ādas kopšana mājās. Esam priecīgi, ka šim nolūkam līdztekus ķīmiskajam pīlingam vai mezoterapijai tagad varam piedāvāt arī jauno efektīvo HydraFacial procedūru. 

Kādām ķermeņa zonām var veikt  HydraFacial procedūras?
Pašlaik šo procedūru piedāvājam vienlaicīgi veikt sejas un kakla ādai – samērā bieži redzam, ka cilvēki rūpīgi kopj sejas ādu, bet piemirst par kakla ādu, kas nodod patieso vecumu un atspoguļo problēmas. Ar laiku plānojam ietvert arī dekoltē zonas, muguras un roku ādu. Šobrīd tas diemžēl nav aktuāli, bet reiz taču pandēmija beigsies un atkal varēsim pulcēties kāzās, izlaidumos, jubilejās un citos pasākumos, kur gribēsies perfekti izskatīties, un tad HydraFacial nāks talkā, ne velti tā iedēvēta par “sarkanā paklāja” procedūru. 


Pieteikties HydraFacial procedūrai Dr. Mauriņa klīnikā var šeit: https://lazermedicinasklinika.lv/lv/hydrafacial-sejas-kopsanas-procedura 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Neatliekamā palīdzība veselības aprūpei – digitālā transformācija

Neatliekamā palīdzība veselības aprūpei – digitālā transformācija

Izmantojot gudrus tehnoloģiju rīkus, veselības aprūpes pakalpojumus var digitāli pārveidot, nodrošinot savlaicīgu piekļuvi nepieciešamajai aprūpei ikvienam, mediķiem darbojoties proaktīvi un nodrošinot pacientam personalizētus padomus.

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

"Vegan Fox" komplekts – Rožu micelārais ūdens ādas attīrīšanai un Mīkstinošs sejas krēms

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvā testēt mīkstinošu sejas krēmu un micelāro ūdeni ādas attīrīšanai "Vegan Fox".

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā