medicine.lv skaitļos

Lietotāji online343
Aktīvie uzņēmumi12816
Nozares raksti1640
Ekspertu atbildes21477
Brokāne Aija, psihologu privātprakse Rēzeknē, Brāļu Skrindu 9-3.st., Rēzekne LV-4601
Brokāne Aija, psihologu privātprakse Rēzeknē

Brokāne Aija, psihologu privātprakse Rēzeknē

Foto 10

Psihologs
Psihologa privātprakse
Psihologs Rēzeknē
Psihologa konsultācijas
Psiholoģe Aija Brokāne
Psihologa pakalpojumi
Psihologa atbalsts
Psihoterapija
Psiholoģija Rēzeknē
Terapijas

Kontakti

 1. Skype, WhatsApp, Viber.
 2. +371 26112294
 3. abrokane@inbox.lv

Atsauksmes

 • 2023. gada 28. augustā 16:22

  ❝Es esmu pārliecināta par Aijas Brokānes spēju veikt izcilu darbu ar bērniem. Viņas sertifikācija un pieredze psihologijas jomā ir iedvesmojoša. Manam bērnam bija grūtības pielāgoties un rast saskarsmi pirmsskolas izglītības iestādē, taču pēc Aijas vadītas terapijas, viņš ir ieguvis ne tikai jaunas prasmes, bet arī paļauties uz sevi. Aija izmanto dažādus pieejas veidus, ieskaitot aromapsiholoģiju un olfaktoterapiju, un rezultāti ir bijuši lieliski. Es esmu ļoti pateicīga un gandarīta par viņas sniegto palīdzību un atbalstu mūsu ģimenei.❞

 • 2023. gada 29. augustā 19:29

  ❝Pateicīga speciālistei Aijai Brokai par sniegto palīdzību, jo likās, ka nevaru tikt galā ar bērnu, vina emocijām, sākām šķetināt visas situācijas un risinājumi tika veiksmīgi ieviesti dzīvē, kas mani iepriecināja, deva cerību un arī nomierināja. Noteikti iesaku konsultēties pie Aijas, ļoti viegli komunicēt, atvertiba, uzticēšanas un sirsnība ir mūsu sarunās. Pateicos!❞

 • 2023. gada 13. oktobrī 21:42

  ❝Однозначно рекомендую. Психолог отличный, легко находит общий язык. Помог найти решение проблем и направил на нужный путь, а так-же помог смотреть на жизнь по другому, теперь намного проще стало решать жизненные проблемы и смотреть на них с другой стороны. Атмосфера в кабинете приятная, как и сам психолог в общении. Иногда приятно записаться и просто поговорить, обсудить происходящее в жизни. В моём случае психолог быстро получил доверие (на втором-третьем сеансе), что помогло открыться полностью. Психологу не важно какой Вы человек по жизни (взгляды, поступки и т.д), Вас за это не осудят, можете смело рассказывать о себе. И самое главное. Если у Вас есть сомнения или страхи по поводу записи к психологу - не бойтесь. Всегда можно отказаться от последующих сеансов. Но ментальное здоровье очень важно, не забывайте о нём.❞

Pievieno savu atsauksmi

Apraksts

Sertificēts un licencēts psihologs, ABA terapijas speciālists, aromapsihologs, olfaktoterapeits piedāvā pakalpojumus šādās jomās:

Veic individuālo darbu ar bērniem:

 • Adaptācijas grūtības, uzvedības problēmas, saskarsmes grūtības pirmsskolas izglītības iestādē, skolā un mājās, sabiedriskajās vietās.
 • Darbs ar krīzēm: personības un zaudējuma gadījumā (vecāku vai tuvu cilvēku, mājdzīvnieku, dzīves vietas maiņas, pirmsskolas vai skolas maiņas gadījumā, pārciesta operācija, slimība, vecāku laulības šķiršanās situācijā, vai piedzīvota katastrofa). Darbā arī izmantoju ēteriskās eļļas.
 • Konsultēšana un attīstošas nodarbības bērniem ar autiska spektra traucējumiem (AST), veicu ABA terapiju.
 • Valsts budžeta apmaksāta psihologa individuālo nodarbību pakalpojuma īstenošana bērniem ar pirmreizēji noteiktu invaliditāti un viņu vecākiem.
 • Psiholoģiskā izpēte bērniem vecumā no 6-16 gadiem, atzinuma sagatavošana pedagoģiski medicīniskai komisijai.

Veic darbu ar bērnu vecākiem, sniedz konsultācijas un palīdz pārkārtot vecākiem pašiem sevi, sakārtot un izveidot ekoloģisku mājas vidi, kas sekmē bērnu pilnvērtīgu un emocionāli nodrošinātu audzināšanu.

Veic konsultēšanu pieaugušajiem, kā arī, izmantojot aromapsiholoģijas metodes un olfaktoterapiju.

Olfaktoterapija ir ķermeņa un psihes orientēta terapijas pieeja. Tās oriģinalitāte slēpjas tajā, ka smarža, aromāts un ēteriskās eļļas vibrācijas un cilvēka atmiņas tiek izmantotas, lai nokļūtu pie emocionālā un neapzinātā (darbs ar zemapziņu).


Vairāk

Pakalpojumi:

 • Konsultēšana
 • Sociālo, emocionālo un kognitīvo prasmju apgūšana,
 • ABA terapija
 • Aromapsiholoģija- olfaktoterapija
 • Psiholoģiskā izpēte bērniem vecumā no 6-16 gadiem, psihologa atzinuma sagatavošana pedagoģiski medicīniskai komisijai.
 • Psihologs bērniem

  Psihologs vecākiem

  Psihologs pieaugušajiem


  Vairāk

  Ar ēteriskām eļļām veic darbu uz konkrēta klienta pieprasījumu:

 • Palīdz klientam pārstrādāt psiholoģiskās un fiziskās traumas un blokus.
 • Veic individuālo korekciju un pozitīvu programmēšanu ar ēterisko eļļu aromātu palīdzību.
 • Palīdz klientam būt resursa stāvoklī.
 • Palīdz klientam apzināties dzīves grūtību cēloņus, rast risinājumu izveidojušās situācijās, mainot savu domāšanu un uzvedību.
 • Palīdz klientam novērst trauksmi un panikas lēkmes, iemācu tikt galā ar stresa situācijām un psiholoģisko diskomfortu.
 • Palīdz klientam veidot pozitīvu pašvērtību un pozitīvu attieksmi pret sevi un dzīvi, prast pieņemt lēmumus.
 • Palīdz izveidot mērķus un tos realizēt, gūt panākumus dzīvē.
 • Sniedz izglītojošas konsultācijas ēterisko eļļu pielietošanā (gan olfaktīvi – smaržojot, gan lietojot uz ķermeņa).

 • Vairāk

  Atslēgvārdi

  Psiholoģe Aija Brokāne, psihologa privātprakse, psihologs Rēzeknē, Rēzekne, smilšu spēļu terapija, psiholoģiskā palīdzība krīzes situācijās, individuālas konsultācijas, psihologa konsultācijas, bērnu psihologs, psihologs darbā ar bērniem, pusaudžu psihologs, pieaugušo psihologs, attiecību problēmas, psiholoģiskā palīdzība, psihologa pakalpojumi, psiholoģiskā konsultēšana, intelektuālo spēju izpēte, psihologa pakalpojumi un konsultācijas, Rēzekne, Ludza, Daugavpils, Preiļi, Līvāni, Krāslava, Jēkabpils, Zilupe, Dagda, Balvi, Gulbene, Alūksne, Madona, Viļaka, Baltinava, Latgale Latvija. Individuāla izpēte bērniem, individuāla izpēte pieaugušajiem. Psiholoģija, labs psihologs, psiholoģe, psihologi. Sertificēti psihologa pakalpojumi. ABA terapija, Pāru konsultācijas un terapija. Konsultācijas vecākiem. Ģimenes psihoterapija, Smilšu spēles terapija, Konsultācijas bērniem un pusaudžiem. Psihologu privātprakse Rēzeknē, sertificēti psihologi, konsultācijas, atbalsts, pavadonis.


   


  Vairāk