medicine.lv skaitļos

Lietotāji online370
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Vai vērts iet pie psihologa?
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Emīlija

Sveiks, Nil! Vai tad nav tā , ka psihologs tieši ir tas, kurš nenosoda. Mana draudzene ir gājusi pie psihologa, nekādu nosodījumu nav saņēmusi.
Pati vairrākārt esmu tā kā saņēmusies to darīt, bet līdz vizītei neesu nonākusi.


Jānis

Esmu gājis pie psihologa, emocionāli bija ļoti grūti saņemties, taču aizejot sapratu, ka darīju pareizi. Man arī gadījās lapa psiholoģe, ar kuru bija viegli atklāti runāt. Psihologa darba specifika nepieļauj nekādas nosodošas attieksmes, tam dēļ viņš ir psihologs - lai palīdzētu cilvēkiem, nevis pretēji. Galvenais atrast tādu speciālistu, ar kuru sarunājoties jūties komfortabli.


Keita
Esmu gājis pie psihologa, emocionāli bija ļoti grūti saņemties, taču aizejot sapratu, ka darīju pareizi. Man arī gadījās lapa psiholoģe, ar kuru bija viegli atklāti runāt. Psihologa darba specifika nepieļauj nekādas nosodošas attieksmes, tam dēļ viņš ir psihologs - lai palīdzētu cilvēkiem, nevis pretēji. Galvenais atrast tādu speciālistu, ar kuru sarunājoties jūties komfortabli.

Gluži manas domas! Kamēr nepamēģināsi, neuzzināsi. Psiholoģiskas problēmas, tāpat kā fiziskas dabas, nedrīkst ignorēt, arī tās var radīt diezgan nopietnas sekas (par to esmu pārliecinājusies arī pati - draudzenei ilgu laiku bija depresija..).


Nils

Paldies! Būs jāsaņemas un jāaiziet. Varbūt kāds zina kādu labu psihologu Rīgā?


Linda

Psihologu ieteikt nevarēšu, jo nav bijusi pieredze, bet varu teikt vienu - to ir vērts mēģināt, citādi ar laiku kļūs arvien grūtāk, turklāt var rasties papildus arī dažādas citas fiziskas saslimšanas, jo negatīvas emocijas diendienā to tikai veicina. Dažreiz palīdz arī saruna ar kādu tuvu cilvēku, kam var uzticēties un uz kura atbalstu var paļauties. LAI VEICAS!


Lolita

Mana pieredze rāda, ka ir vērts savu pazīstamo cilvēku lokā ar kādu emocionāli satuvināties un izrunāties. Ar psihologu būs tas pats - tas būs cilvēks, kuram būs vien jāstāsta. Un ja ar viņu neizdosies satuvināties , diez vai sirdi izkratīt sanāks. Man sanāk ļoti labi izrunāties ar vienu no bērniem. Mēs esam , kā saka, dvēseles radinieki. Lai Tev veicas tādu atrast!

Kopā 6 komentāri