medicine.lv skaitļos

Lietotāji online107
Aktīvie uzņēmumi12813
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Zobārsts Rīgā
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


SandraT

Es eju uz Šarlotes poliklīniku, ļoti demokrātiskas cenas un ļoti laba kvalitāte


Linda

Varu ieteikt zobārsti Beļajevu Maskavas ielā, salīdzinot ar citām zobārstniecībām, krietni zemākas cenas un dakterīte sakarīga.


Lolita

Tas ir vnk trakums ar tām zobārstu cenām! Amplitūda mēdz būt pat simtos! Pēc neskaitāmiem sava zobārsta meklējumiem pieturos pie zobārstniecības Smaidīsim uz Tērbatas ielas.


Monika

Iesaku pamēģināt sameklēt kādu zobārstu nevis Rīgā, bet kādā mazpilsētā - tur vienmēr cenas ir krietni zemākas (pat ar visu tikšanu līdz turienei būs lētāk)...


Nils
Varu ieteikt zobārsti Beļajevu Maskavas ielā, salīdzinot ar citām zobārstniecībām, krietni zemākas cenas un dakterīte sakarīga.

Pievienojos! Šī zobārste ir labākā no visiem, kurus esmu apmeklējis! Un cenas tiešām labas, zobārstniecība - ļoti kvalitatīva. Ja pacientam vai zobārstei pašai kaut kas nepatīk sava darba rezultātā viņa to bez maksas izlabo. Komunikācija arī ļoti patīkama. Iesaku!


Keita

Iesaku zobārstniecību Sarkandaugavas ielā blakus "Drogām" - ļoti jauka attieksme, adekvātas cenas un kvalitatīvs rezultāts!


WinterDream
Iesaku zobārstniecību Sarkandaugavas ielā blakus "Drogām" - ļoti jauka attieksme, adekvātas cenas un kvalitatīvs rezultāts!

Jā, piekrītu, esmu tur bijusi - tagad vairs citus variantus pat neapsveru. :)

Kopā 7 komentāri