medicine.lv skaitļos

Lietotāji online93
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1615
Ekspertu atbildes21477
Kura ražotāja vakcīnai dot priekšroku?
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


WinterDream

Esmu vakcinēta ar Moderna... blakusparādības nekādas dižās nebija, roka tik sāpēja kādu laiku...man jau liekas jāvakcinējas ar to, kas ir... funkcija šīm visām vakcīnām viena, un nekad nevar paredzēt, kam būs kādas blaknes, kam nebūs...


Agnese

Es arī gaidu kad būs iespējams vakcinēties ar Krievijas ražojumu... cik esmu pētījusi, 98% ir bez blaknēm gan īstermiņā gan ilgtermiņā un ttā jau sen ir pārbaudīta vakcīna uz cilvēkiem, neko sliktu par to neesmu nekur lasījusi.


Jānis

Man pēc Moderna abām vakcīnām nekādu sevišķu blakusparādību nebija, nedaudz paaugstinājās temperatūra pēc 2. vakcīnas, bet tas netraucēja darīt ikdienas darbus. tā kā neko baigi sliktu par šo vakcīnu teikt nevaru.


Keita

Es arī pēc ilgas domāšanas esmu nolemusi vakcinēties, vairāk sliecos uz Jannssen, jo nepieciešama tikai viena deva..


Sarmīte L.

Es gaidu, kad un vai vispār būs Krievijas ražojums...


zonchix
Es gaidu, kad un vai vispār būs Krievijas ražojums...

negaidiet, te nav krievija. Tik nekvalitatīvus izgudrojumus, kurus pat ārpus pašas krievijas neatzīst, Eiropā jūs nesagaidīsiet. Brauciet un krieviju, tur dabūsiet. Tikai negaidiet, ka te atzīs jūsu vakcinēšanos.


Kristīne K.
negaidiet, te nav krievija. Tik nekvalitatīvus izgudrojumus, kurus pat ārpus pašas krievijas neatzīst, Eiropā jūs nesagaidīsiet. Brauciet un krieviju, tur dabūsiet. Tikai negaidiet, ka te atzīs jūsu vakcinēšanos.

un tās vakcīnas, kas Latvijā tiek pielietotas, ir super kvalitatīvas? kāpēc Jūs uzskatāt, ka Sputnik vakcīna ir nekvalitatīva? cik es esmu lasījusi, no šīs vakcīnas 98% gadījumu nav nekādu negatīvu blakņu...atšķirībā no tām, kas šobrīd šeit tiek vakcinētas..


mjbjosh
un tās vakcīnas, kas Latvijā tiek pielietotas, ir super kvalitatīvas? kāpēc Jūs uzskatāt, ka Sputnik vakcīna ir nekvalitatīva? cik es esmu lasījusi, no šīs vakcīnas 98% gadījumu nav nekādu negatīvu blakņu...atšķirībā no tām, kas šobrīd šeit tiek vakcinētas..

Par Sputņiku neko negatīvu ar uguni nesameklēsi, jo tā vispār nav nekādi pārbaudīta. Man trīs reizes ir bijusi Moderna, nevienu reizi pat ne mazāko blakņu, pat dūruma vieta nesāpēja. Vācu TV viens profesors teica, ka mums ir divas lieliskas vakcīnas: Pfizer ir Mercedes, Moderna ir Rolls-Royce.

Kopā 8 komentāri